تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷
جالب است ۰
نشست میز قطر امروز برگزار و اعضا در این جلسه پیشنهاداتی را درخصوص اقدامات فرهنگی لازم برای جام جهانی قطر ارائه دادند.
اعضای فدراسیون فوتبال در آستانه جام جهانی متحد باشند
به گزارش بیان ما؛  سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در این جلسه خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت جام جهانی به بهترین نحو استفاده کنیم. در تمام دنیا از چنین مسابقات بزرگی برای ایجاد امید در کشور استفاده می‌کنند. همه اعضا فدراسیون فوتبال و دیگر دست‌اندرکاران در این حوزه باید در کنار هم و متحد باشیم که بتوانیم برنامه‌های خود را در جام جهانی عملی کنیم.
محمدحسن تقی‌زاده سرپرست دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: در دو حوزه فرهنگی و جوانان برنامه‌های مدونی به دست ما رسیده است که سعی خواهیم کرد این برنامه ها به بهترین شکل عملی شود. تابحال در سنوات گذشته برای مسابقات جام جهانی اینچنین میزی تشکیل نشده است و قصد داریم که با تشکیل این میز از موازی کاری جلوگیری کنیم و از همه برنامه‌های دستگاه‌ها باخبر شویم.
مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان، دکتر وحید یامین‌پور معاون جوانان، حجت‌الاسلام احدی مدیرکل دفتر امور فرهنگی، دکتر محمدحسن تقی‌زاده سرپرست دفتر امور بین‌الملل، دکتر شهرام عظیمی معاون دفتر بین‌الملل و حمیرا اسدی مسئول امور بین الملل فدراسیون فوتبال در این جلسه حضور داشتند.
  short_url/vdchzxnzx23nvid.tft2.html
bayanema.ir/vdchzxnzx23nvid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما