تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸
جالب است ۰
رئیس جمهور سوریه در دیدار با رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ تاکید کرد که اولویت در کار بشردوستانه باید بر زمینه‌هایی متمرکز شود که بهبود زندگی مردم سوریه کمک کند.
کار بشردوستانه به بهبود معیشت سوری‌ها کمک کند
به گزارش بیان ما؛  «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه امروز دوشنبه تاکید کرد که اولویت در کارهای بشردوستانه باید بر زمینه هایی متمرکز شود که به بهبود زندگی مردم سوریه در مناطق و روستاهایشان کمک کند.
اسد در دیدار خود با «پیتر مائورر» رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ  گفت: اولویت در کار بشردوستانه باید بر زمینه‌هایی متمرکز شود که به بهبود زندگی مردم سوریه در مناطق و روستاهایشان کمک کند و در ایجاد شرایط مناسب برای بازگشت پناهندگان، مانند بازسازی زیرساخت‌های شبکه های آب و برق سهیم باشد.
مائورر هم به نوبه خود از هماهنگی موجود با دولت سوریه برای غلبه بر مشکلاتی که ممکن است کار کمیته در برخی زمینه‌ها با آن مواجه شود و امکاناتی که  دولت سوریه برای موفقیت ماموریت این کمیته در زمینه کار بشردوستانه فراهم می کند، قدردانی کرد.
در این دیدار، اسد با مائورر کار کمیته بین المللی صلیب سرخ در سوریه و همکاری‌های موجود بین آن و دولت سوریه در زمینه اقدامات بشردوستانه به منظور پاسخگویی به نیازهای سوری‌ها در حوزه‌های انسانی و خدماتی را بررسی کرد.
  short_url/vdcf0mdyxw6dx0a.igiw.html
bayanema.ir/vdcf0mdyxw6dx0a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین