تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۲
جالب است ۰
هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری 8 دیدار در شهرهای مختلف ایران پایان یافت.
مس مزد برتری‌اش را گرفت/ استاد به شاگرد باج نداد/ دربی جنوب به رنگ قرمز
به گزارش بیان ما؛ هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری 8 دیدار در شهرهای مختلف ایران ادامه یافت.
در نخستین بازی امروز تراکتور به مصاف هوادار متحول شده رفت. هوادار بازی را بهتر بازی کرد و گل زد اما تراکتور ر واپسین ثانیه های نخست بازی را به تسوای کشاند تا بازنده به رختکن نرود. نیمه دوم هم هوادار بهتر آغاز کرد و گل دوم را به ثمر رساند اما تراکتور با یک کامبک خیره کننده و دبل عباس زاده باخت را با برد تاخت زد تا 3 امتیاز شیرین را کسب کند.
تراکتور 3
گل: محمد آقاجانپور (4+45) و محمد عباس زاده (67 و 84)

هوادار 2
گل: معین عباسیان (3) و محمدجواد محمدی (50، پنالتی)فجرسپاسی فانوس به دست برای فرار از کابوس سقوط، نفت مسجدسلیمان دیگر تیم فانوس به دست جدول را ملاقات کرد. یک نبرد 6 امتیازی بین دو تیم ته جدولی که حتی تغییرات روی نیمکت هم تغییری در وضعیت آنها پدید نیاورده. دو تیم در یک بازی ملال آور و سرد به تساوی بودن گل رسیدند تا امتیازات تقسیم شود. یک امتیازی که به درد هیچکدام نخورد.
فجرسپاسی صفر
گل:-

نفت مسجدسلیمان صفر
گل:-سپاهان پس از تساوی پرهیاهو مقابل استقلال صدرنشین با پیکان مصاف داد. نیمه اول بدون اتفاق خاصی به پایان رسید اما در نیمه دوم سپاهان جلو کشید و گل برتری را به ثمر رساند تا ۳ امتیاز شیرین را کسب کند.
پیکان صفر
گل:-

سپاهان ۱
گل: محمدرضا حسینی (۷۰)قهرمان جام حذفی به مصاف مس رفت. مس در این بازی تیم برتر بود و اگرچه نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد اما در نیمه دوم گل برتری را به ثمر رساند تا مزد برتری خود را گرفته باشد.
نساجی صفر
گل:-

مس ۲
گل: امید لطفی (۸۳) و مهرداد رضایی (۹۰+۴)گل گهر در خانه در یک بازی جذاب و هیجان انگیز به مصاف آلومینیوم رفت. تقابل شاگرد و استاد روی نیمکت ها جذابیت ویژه این بازی بود. نیمه نخست بدون اتفاق خاصی به پایان رسید اما نیمه دوم گل گهر مزد برتری خود را با دو گل گرفت تا ۳ امتیاز شیرین را کسب کند.
گل گهر ۲
گل: رضا شکاری (۶۴) و شایان مصلح (۸۳)

آلومینیوم صفر
گل:-نقت آبادان در دربی جنوب ایران میزبان فولاد چغر و تیغدار بود. در نیمه نخست دو تیم بدون گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم فولاد گل برتری را با اشتباه مدافع حریف را زد تا دربی جنوب به سود شاگردان نکونام به پایان برسد.
نفت آبادان صفر
گل:-

فولاد ۱
گل: محمد طیبی (۸۵، گل به خودی)

  short_url/vdchixnzi23nvid.tft2.html
bayanema.ir/vdchixnzi23nvid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین