تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳
جالب است ۰
واریز یارانه‌های کمک معیشتی به حساب ۶ میلیون سرپرست خانوار، به طور کامل انجام شد.
تمام یارانه‌های جدید واریز شد
به گزارش بیان ما؛  قمری وفا گفت: دیشب ۱۰ دقیقه مانده به اتمام صحبت‌های رئیس جمهور، واریز یارانه‌های کمک معیشتی به حساب ۶ میلیون سرپرست خانوار آغاز شد. تا ساعت ۳ صبح تمام یارانه‌ها به جز یک یا دو بانک  طبق اطلاع مدیریت فناوری اطلاعات بانک مرکزی، واریز شد که این دو بانک هم واریزی را انجام داده اند، اما پیامک آن ساعت ۵ ارسال شده است.
به گفته او، واریز یارانه‌ها بر اساس فهرست ارسالی سازمان هدفمندی یارانه‌ها به بانک مرکزی انجام شده و کسر مبلغ ۳۵ هزار تومان به ازای هر نفر از آنچه واریز شده نیز، قسطی دیگر از وام یک میلیون تومانی کروناست که در دولت قبل داده شده بود.
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی می‌گوید: به دستور سخنگوی دولت این موضوع در حال پیگیری است و اگر سازمان هدفمندی یارانه‌ها این موضوع را ویرایش کند و فهرست جدید به بانک مرکزی دهد، بانک مرکزی تغییرات را اعمال می‌کند. برداشت این مبلغ نیز فعلاً از حساب‌ها ممکن نیست، تا زمانی که دولت اجرای طرح جدید هدفمندی یارانه‌ها را اعلام کند.
دیشب با دستور رئیس جمهور و پس از گفتگوی زنده او با مردم، یارانه نقدی جدید به ازای هر نفر، به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است.
  short_url/vdcewx8zojh87wi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcewx8zojh87wi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین