تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲
جالب است ۰
فرمانده انتظامی پایتخت از کشف بیش از ۱۰۰۰ تن کالای اساسی احتکار شده از دو انبار در جنوب تهران خبر داد.
کشف بیش از ۱۰۰۰ تن برنج، روغن، شکر و آرد احتکار شده در جنوب تهران
به گزارش بیان ما؛  سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای پنجاه و پنجمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در جمع خبرنگاران از برخورد پلیس با احتکار و مقابله با قاچاق کالا، خبر داد و اظهار داشت: روز گذشته  ماموران پلیس امنیت اقتصادی بیش از ۳۰ تن آرد و بالغ بر ۱۰۰۰ تن برنج، روغن و شکر احتکار شده را از دو انبار در جنوب تهران کشف و ضبط کردند.
وی افزود: با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری نیز در رعد ۵۵ ، سه هزار و ۹۷۰ فقره اموال مسروقه کشف و ۳۳ باند منهدم و ۸۲۳ مجرم دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی پایتخت با بیان اینکه در مجموع به ۹۲۳ پرونده رسیدگی شد اعلام کرد: ارزش اموال مکشوفه بیش از ۲۴ میلیارد تومان ارزیابی شده است.
وی گفت: در این طرح ۸۵ پاتوق سارقین و محل فروش اموال مسروقه پاکسازی شد.
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: در این طرح ۱۳۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت، ۳ قبضه سلاح جنگی و شکاری و ۵۸ قبضه سلاح سرد کشف و ضبط شد؛ همچنین۸ پاتوق مالخران و ۱۰۸ پاتوق معتادان و خرده فروشان موادمخدر شناسایی و منهدم شد.
سردار رحیمی اعلام کرد: ۳۲ درصد سارقین دستگیر شده سارقان تجهیزات خودرو، ۱۹ درصد سارقین اماکن خصوصی و دولتی، ۱۸ درصد سارقین معابر، ۹ درصد قاپ زن و ۴ درصد سارقین آپارتمان و ۱۸ درصد جیب بر و سارق منزل بودند که سارقین دستگیر شده در این طرح به ۵۱۱ فقره سرقت اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری ۲۸۱ خرده فروش مواد مخدر خبر داد و گفت: در این طرح ۳۱ قاچاقچی کالا شناسایی و به ۲۹ پرونده قاچاق کالا رسیدگی شد؛ همچنین ۱۴۲ هزار و ۱۷۷ قلم کالای قاچاق و هزار و ۱۴۷ لیتر مشروبات الکی کشف و ضبط شد.
  short_url/vdcdss0f5yt0zx6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdss0f5yt0zx6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین