تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸
جالب است ۰
سرلشکر سلامی گفت: در حوادث طبیعی اولین کسانی که به فریاد مردم می‌رسیدند و تا آخر می‌ایستادند بسیجیان بودند.
بسیجیان اولین فریادرس مردم در حوادث طبیعی هستند
به گزارش بیان ما ؛ فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه بسیج در همه میدان‌ها درخشید، گفت: در حوادث طبیعی اولین کسانی که به فریاد مردم می‌رسیدند و تا آخر می‌ایستادند بسیجیان بودند. در سیل خوزستان بسیجیان سیل آسا آمدند و بر سیل غلبه کردند. در سرپل ذهاب با حضورتان به مردم آرامش دادید در نبرد اقتصادی هم وارد میدان شدید و به کمک هموطنان نیازمند شتافتید.
به گفته سرلشکر سلامی، دشمنان ما در سختی هستند اما تفاوت ما این است که ما بسیج داریم و آنها بسیج ندارند ما به خدا متکی هستیم و آن‌ها این‌گونه نیستند و ما امروز از هر زمان دیگری قوی‌تر هستیم؛ این سختی‌ها را پشت سر خواهیم گذاشت و شادی‌هایمان را تقسیم می‌کنیم.
سپاه پاسداران و بسیج در هنگام وقوع حوادث و بلایای طبیعی مانند سیل ، زلزله برف و... با سازماندهی و گسیل امکانات و ظرفیت‌های در اختیار پای به عرصه خدمت رسانی به مردم آسیب دیده گذاشته و در این مواقع با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران، نیروی زمینی ، قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و سپاه های استانی درگیر بحران ، به حالت آماده باش و آغاز عملیات امداد و نجات در آمده اند.
عملیات بازگشایی محورهای مواصلاتی ، جاده‌ها و مسیرهای روستایی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین اعزام شده نیروی زمینی سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا و نجات ، جابجایی ، اسکان و استقرار موقت مردم از جمله این اقدامات است.
همچنین بالگردهای هوانیروز سپاه نیز در این مواقع، عملیات جابجایی و رساندن وسایل گرمایشی، پتو، پوشاک ،غذای گرم نان و دیگر اقلام ضروری را  در کنار  استقرار گروه های پزشکی بهداری نیروی زمینی سپاه ، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و در زمان وقوع حوادث طبیعی انجام می دهند. short_url/vdcfjmdycw6dx0a.igiw.html
bayanema.ir/vdcfjmdycw6dx0a.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین