تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷
جالب است ۰
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از کشف ۷۵۰ تن کالای احتکار شده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاعات این قرارگاه در ارومیه خبر داد.
۷۵۰ تن کالای احتکار شده در ارومیه کشف شد
به گزارش بیان ما؛  روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به فضل الهی و با رصد دقیق و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه، یک انبار احتکار با بیش از ۷۵۰ تن کالای اساسی در شهرستان ارومیه استان آذربایجان غربی شناسائی و کشف شد.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: کالاهای اساسی احتکاری کشف شده از این انبار که در یک واحد راکد تولیدی در جاده مهاباد _ ارومیه واقع نگهداری می شد ، شامل ۳۵۰ تن آرد صنف، ۳۵۰ تن روغن جامد، ۴۸ تن شکر، ۵۰ کیسه آرد خبازی و ۱۵ بشکه ۲۰۰ لیتری اسانس خارجی است که با هماهنگی مرجع قضایی مقرر شد این اقلام با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی به کارخانجات فعال این بخش ها تحویل گردد.
در این اطلاعیه تاکید شده است: برخورد با اخلال‌گران در بازار و محتکران کالا‌های اساسی و موردنیاز مردم دستور کار جدّی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار داشته و شهروندان عزیز می‌توانند گزارش‌های خود در این زمینه ها را به ستاد خبری سازمان با شماره ۱۱۴ اعلام کنند.
  short_url/vdcftmdyew6dx0a.igiw.html
bayanema.ir/vdcftmdyew6dx0a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین