تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷
جالب است ۰
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: از ابتدای شیوع کرونا بیش از سه ملیون بسته معیشتی بین مردم توزیع شده است و در طول این مدت بیش از سه هزار دست جهیزیه نیز به زوج‌های جوان اهدا شد.
توزیع بیش ازسه میلیون بسته معیشتی توسط گروه‌های جهادی بین مردم
به گزارش بیان ما؛ گردهمایی بزرگ جهاد گران سپاه تهران در مجموعه ورزشی امام علی (ع) ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ برگزار شد.

سردار حسن زاده در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: سپاه تهران بیش از سه هزار گروه جهادی در حوزه‌های مختلف دارد که به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند.

وی ادامه داد: اقشار مختلف سپاه تهران از جمله پزشکان، اصناف، کارگران، حقوقدانان و مداحان گروه‌های جهادی دارد که در ایام مختلف سال به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند.

فرمانده سپاه تهران گفت: گردان‌های مختلف سپاه تهران نیز دارای گروه‌های جهادی هستند که در تهران و ۲۷ استان مشغول ارائه خدمات هستند که تمرکز بر سه استان خوزستان، کرمان و خراسان شمالی است و از ابتدای شیوع کرونا بیش از سه ملیون بسته معیشتی بین مردم توزیع شده است و در طول این مدت بیش از سه هزار دست جهیزیه نیز به زوج‌های جوان اهدا شده است.

سردار حسن زاده تصریح کرد: در دو روز گذشته گسترده‌ترین عملیات جهادی شروع شده است و به مدت ده روز تمرکز ما بر ارائه خدمات به محل‌های ویژه‌ای است که انتخاب شده است تا بتوانیم گرد محرومیت را از این مناطق برداریم.

وی افزود: بسیاری از دستگاه‌های خدمت‌رسان امروز برای ارائه خدمات به مردم به سپاه مراجعه می‌کنند تا بتوانند خدمات بهتری به مردم ارائه دهند. short_url/vdcg3w9quak9zx4.rpra.html
bayanema.ir/vdcg3w9quak9zx4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین