تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶
جالب است ۰
سخنگوی قوه قضاییه گفت: بسیاری از افراد که ارز ۴۲۰۰ دریافت کردند که کالا وارد کنند و در اختیار مردم بگذارند، یا کالا را وارد نکردند یا در بازار آزاد فروختند یا قاچاق کردند.
افرادی از ارز ترجیحی سوء استفاده کردند/ فائزه هاشمی تحت تعقیب قرار گرفت
به گزارش بیان ما ؛ سخنگوی قوه قضاییه گفت: دولت تصمیم گرفته در توزیع یارانه‌ها عدالت رعایت شود که یارانه به دست شخص مستحق برسد که در این خصوص سران قوا هم نظر هستند، اما این مسئله نیاز به همراهی مردم و نظارت‌های به موقع مسئولان دارد، طبیعتا کسانی که از رانت هایی برخوردار بودند سعی می کنند مشکلاتی را در مسیر این طرح ایجاد کنند که دستگاه قضایی در کنار دولت با این افراد برخورد خواهد کرد.
فائزه هاشمی تحت تعقیب قرار گرفت
به گفته خداییان، فائزه هاشمی در مورد اظهارات اخیرش توسط دادستان تحت تعقیب قرار گرفته و پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب تهران تشکیل شده که دادستان به عنوان مدعی العموم موضوع را پیگیری کرده و پرونده در جریان است تا نسبت به احضار و ادامه روند رسیدگی اقدام شود.
اگر خودرویی استاندارد لازم را ندارد باید جلوی تولیدش گرفته شود
به گفته خداییان، خودروساز‌ها باید توجه کنند کاری که انجام می‌دهند با سلامت مردم ارتباط دارد، کشته شدن قریب به هزار نفر در دو سه هفته یک فاجعه است که بخشی از آن ناشی از استاندارد نبودن خودرو‌ها است و در این مدت دوبار است که مقام معظم رهبری بر استانداردسازی خودرو‌ها تاکید می‌کند و این تکلیفی برای همه مسولین است و اگر خودرویی استاندارد لازم را ندارد باید جلوی تولیدش گرفته شود.
۶۹ هزار زندانی به صورت برخط با خانواده‌هایشان ملاقات کردند
 سخنگوی قوه قضائیه گفت: تاکنون حدود ۶۹ هزار و ۳۰۰ مورد ملاقات برخط و تصویری را داشتیم و ترتیبی داده شد که دادگاه‌ها هم به صورت برخط برگزار شوند.
محاکمات حمید نوری نامشروع است
به گفته خداییان، محاکمات آقای نوری نامشروع است و آقای جلالی دو سال قبل از ایشان بازداشت شده است و حکم قطعی در موردش صادر شده است و بحث مبادله مطرح نیست و دستگاه قضایی براساس حکم صادره اقدام خواهد کرد.
سخنگوی قوه قضائیه درخواست کناره گیری کرد
او گفت: دلیل تمرکز کاری در سازمان بازرسی از رئیس قوه قضائیه درخواست کردم مسئولیت سخنگویی بر عهده شخص دیگری باشد، خوشبختانه اخیرا چند نفری معرفی شدند که امیدوارم با انتخاب یکی از این عزیزان، سخنگوی جدیدی برای قوه قضائیه انتخاب شود و ممکن است نشست بعدی سخنگوی جدید حضور داشته باشد. short_url/vdcg7w9qnak9zx4.rpra.html
bayanema.ir/vdcg7w9qnak9zx4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین