تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴
جالب است ۰
قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۰۵ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته قیمت آن یک تومان کاهش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۲۹ هزار و ۲۰ تومان رسید.
دلار وارد کانال ۲۹ هزار تومان شد
به گزارش بیان ما؛  امروز سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۰۵ تومان اعلام شد که نسبت به روز گذشته یک تومان کاهش یافت.  امروز دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر وارد کانال ۲۹ هزار تومان شد که قیمت آن، نسبت به روز قبل قیمت آن افزایشی بود.
برخی کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر قیمت دلار را ۲۸ هزار و ۹۳۰ تا  ۲۹ هزار و ۲۰ تومان اعلام کرده‌اند.
 قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و  ۴۴۹ تومان و ۲۵ هزار و  ۷۰۵ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز گذشته یک تومان کاهش یافت.
 
 همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۱۵۱ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۴۳۴ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز گذشته ۴۸ تومان افزایش یافت.
امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار به ترتیب ۲۵ هزار و ۴۵۲ تومان و ۲۵ هزار و ۷۰۸ تومان اعلام شد.همچنین، قیمت خرید یورو  ۲۸ هزار و ۱۷۷ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد. که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار  و یورو کاهش یافت.
 
نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۵۷۲ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۳۰۹ تومان اعلام شد.
  short_url/vdcgww9qyak9zw4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgww9qyak9zw4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین