تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴
جالب است ۰
نوسان قیمت خودرو در بازار کشور ادامه‌دار است. کارشناسان معتقدند بازار کشور در رکود است و خرید و فروش خودرو صورت نمی‌گیرد.
پژوپارس ۴۴۵ میلیون تومان شد/ وضعیت عجیب بازار خودرو ؛ قیمت‌ها بالا اعلام می‌شود
به گزارش بیان ما؛قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با توجه به آمارها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه است.
خودروی پراید ۱۱۱ به ۲۰۵ میلیون تومان رسید. پراید ۱۳۱ نیز به قیمت ۱۷۶ میلیون تومان رسید.
خودروی دنا پلاس اتوماتیک مدل  ۱۴۰۱ هم‌اکنون در قیمت ۵۰۳ میلیون تومان در بازار خودروی کشور موجود است. اما دنا معمولی ۱۴۰۱ به ۳۸۶ میلیون تومان رسید.
 

قیمت خودروهای پرطرفدار

نرخ خودرو تیبا هاچ بک پلاس به ۲۱۴ میلیون تومان رسید.پژو ۲۰۶ تیپ دو به قیمت ۳۱۲ میلیون رسید. پژو ۲۰۶ تیپ پنج در بازار کشور به ۳۵۰ میلیون تومان رسید.
خودرو پژو پارس اتوماتیک نیز به ۴۴۵ میلیون تومان رسید. اما خودروی تارا اتوماتیک به قیمت ۵۸۷ میلیون تومان رسید.
 

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

عماد جعفری، کارشناس صنعت خودرو گفت: در حال حاضر بازار در رکود قرار دارد قیمت خودروها را بالا اعلام می‌شود. اما نکته قابل توجه این است که در بازار خرید و فروشی صورت نمی‌گیرد. دلیل بالا رفتن قیمت‌ها این است که فروشندگان عجله‌ای برای فروش خودروها ندارند و قیمت‌ها را بالا اعلام می‌کنند.
وی توضیح داد: عرضه خودرو به بازار نیز کاملا محدود است و این یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش قیمت خودرو است. به نظر نمی‌رسد فروش خودرو در سامانه متمرکز تاثیری در افزایش قیمت‌ها داشته باشد.
پژوژارس ۴۴۵ میلیون تومان شد | وضعیت عجیب بازار خودرو ؛ قیمت‌ها بالا اعلام می‌شود
 
 
short_url/vdcc01qs02bqx18.ala2.html
bayanema.ir/vdcc01qs02bqx18.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما