تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹
جالب است ۰
عبدالملکى گفت: فرمول محاسبه دهک‌ها، فرمول نسبتا پیچیده‌ای است که سال‌ها روی آن کار شده است.
معیارهای تعیین دهک‌ خانواده‌ها از زبان وزیر کار
به گزارش بیان ما؛  حجت‌الله عبدالملکی گفت: درآمد‌های ثابت افراد، گردش حساب بانکی آن‌ها، درآمد‌هایی که از طریق خزانه برای آن‌ها واریز می‌شود و برخی دارایی‌های جاری در تعیین دهک‌ها موثر است البته دارایی‌هایی مانند ملک و ساختمان افراد در نظر گرفته نمی‌شود.
به گفته وزیر کار، عمده درآمد‌هایی که جاری محسوب می‌شوند در فرمولی با ضرایب مشخص قرار می‌گیرند و دهک تعیین می‌شود. به عموم مردم برای یارانه عدد مشخصی پرداخت می‌شود و به فقرا و محرومان عددی بیشتر. این عموم مردم یعنی همه مردم عادی که مسکن دارند، خودرو دارند یا ندارند، کارمند یا بازاری هستند، درآمد‌های متفاوتی دارند و... در واقع به همه این افراد مبلغ ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود و برای افرادی که تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی و دهک‌‎های پایین درآمدی هستند، ۴۰۰ هزار تومان واریز می‌شود.
عبدالملکى گفت: فرمول محاسبه دهک‌ها، فرمول نسبتا پیچیده‌ای است که سال‌ها روی آن کار شده است  این اطلاعات به صورت دائم در حال به روزرسانی است به این معنا که اطلاعات امروز فرد با روز گذشته متفاوت است، اما این اطلاعات، چون در دوره‌ای ۵ ساله تحلیل می‌شود، عملا اطلاعات جدید تغییر خاصی ایجاد نمی‌کند.
  short_url/vdcjitevyuqeytz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjitevyuqeytz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما