تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷
جالب است ۰
سفیر جدید ایران در عراق در آغاز ماموریت خود در این کشور با حضور در محل شهادت فرماندهان پیروزی به روح بلند این دو شهید ادای احترام کرد.
آغاز به کار سفیر جدید ایران در عراق / ادای احترام آل صادق به روح بلند فرماندهان پیروزی
به گزارش بیان ما؛ «محمد کاظم آل صادق» سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در عراق، ماموریت خود را آغاز کرد.

پایگاه اطلاع رسانی حشد شعبی عراق اعلام کرد که آل صادق، ماموریت خود را به عنوان سفیر جدید ایران در عراق با حضور در محل شهادت فرماندهان پیروزی شهید فرمانده قاسم سلیمانی و شهید فرمانده ابومهدی المهندس شروع کرده است.

سفیر جدید ایران با یادآوری جنایت وحشیانه و غیرقانونی آمریکا در ترور این فرماندهان مقاومت، با خواندن فاتحه و اهدای دسته گل به روح بلند این دو شهید ادای احترام کرد.

بامداد ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حمله موشکی پهپاد‌های آمریکایی، سردار قاسم سلیمانی فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، ابوالمهدی المهندس معاون سازمان حشد شعبی و همراهانشان در فرودگاه بین المللی بغداد به شهادت رسیدند.

این حمله و جنایت با دستور مستقیم «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری وقت آمریکا انجام شد.

محمد کاظم آل صادق که قرار است به زودی استوارنامه خود را تقدیم مقام‌های عراقی کند سپس در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران مورد استقبال و خوشامدگویی اعضای سفارت و سرکنسول گری‌های ایران در عراق قرار گرفت.

سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران، ۱۱ آوریل (۲۲ فروردین) از تعیین سفیر جدید ایران در بغداد خبر داده بود. short_url/vdcd5s0fxyt0zs6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcd5s0fxyt0zs6.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین