تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴
جالب است ۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بسیج هیچگونه خط کشی وجود ندارد. ما خادم و نوکر مردم هستیم و به این خادمی مردم افتخار می کنیم.
در بسیج هیچگونه خط کشی وجود ندارد
به گزارش بیان ما؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز در مراسم اختتامیه سومین جشنواره اسوه در مشهد با اشاره به تدبیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر ایجاد حرکت عمومی برای تحقق دولت اسلامی و شکل گیری جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی اظهار کرد: عمود خیمه بسیج پایگاه های مقاومت هستند. بایستی پایگاه های مقاومت را ضمن احیا و به ظرفیت رسانی، توسعه دهیم و تقویت کنیم و چشم انداز آنها تشکیل محله اسلامی باشد و این محلات نقطه اسلامی، مقدمه تشکیل و تحقق دولت اسلامی در همه زمینه ها باشد.
وی افزود: محله های اسلامی نقطه نهایی جامعه اسلامی نیست. بلکه نقطه عزیمت مقدماتی برای تحقق دولت اسلامی و در نتیجه آن، شکل گیری جامعه اسلامی است.
سردار سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی سخنان مطرح شده درباره این که در بسیج خط کشی و مرزبندی وجود دارد تاکید کرد: متاسفانه برخی از مسئولان در برخی از سطوح به دلیل فاصله گرفتن از بسیج، فکر می کنند در بسیج خط کشی وجود دارد. اما تاکید فرمانده سپاه پاسداران بر این بوده که همه در آبادانی کشور نقش آفرینی کنند و ما هیچگونه خط کشی در این زمینه نداریم.
وی افزود: در بسیج هیچگونه خط کشی وجود ندارد. ما خادم و نوکر مردم هستیم و به این خادمی مردم افتخار می کنیم.
 
  short_url/vdcbffb8frhbgap.uiur.html
bayanema.ir/vdcbffb8frhbgap.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین