تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷
جالب است ۰
سردار علی فدوی گفت: پس از ۴۳ سال از انقلاب اسلامی پسندیده نیست که روستایی از آب سالم و بهداشتی برخوردار نباشد.
آب‌رسانی به ۱۰ هزار روستا پیش از پایان سال آینده انجام می‌شود
به گزارش بیان ما ؛ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در رزمایش جهادگران فاطمی بیان اینکه یکی از طرح‌هایی که گروه‌های جهادی در سراسر کشور با آن درگیر هستند آب‌رسانی به ۱۰ هزار روستا است، گفت: پس از ۴۳ سال از انقلاب اسلامی پسندیده نیست که روستایی از آب سالم و بهداشتی برخوردار نباشد که در طرح مشترکی که با وزارت نیرو داشته‌ایم، تا پیش از موعد مقرر که پیش از پایان سال آینده است، تمام ۱۰ هزار روستا از آب سالم برخوردار خواهند شد.
بهمن پارسال با حضور رئیس جمهور در وزارت نیرو دستور آغاز عملیات اجرایی این پروژه با برآورد اعتباری ۱۹ هزار میلیارد تومان صادر شد.
این‌پروژه محرومیت‌زدایی شامل اجرای ۱۰۷۲ کیلومتر خط انتقال، اصلاح و توسعه شبکه توزیع روستاها به‌طول ۱۱ هزار و ۴۶۳ کیلومتر، تامین آب به ظرفیت ۶۲۱۶ لیتر در ثانیه، احداث ۱۱۲۶ باب مخزن به ظرفیت ۳۹۴ هزار و ۶۰۰ متر مکعب مخزن ذخیره و ۴۴۹ باب ایستگاه پمپاژ است.
شروع عملیات اجرایی این پروژه بزرگ آبرسانی روستایی همان زمان به نمایندگی از کل کشور در چهار استان سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
 آبرسانی به ۱۰ هزار روستای کشور با کمک قرارگاه جهادی امام حسن (ع) انجام خواهد شد.
به گفته سردار فدوی بیش از ۴۰ هزار گروه جهادی در سراسر کشور وجود دارند که در اقصی نقاط کشور در تمام رشته‌های مختلف فعال هستند و هر موضوعی مثل طرح آبرسانی پیش آید با اخلاص و صدق برای حل مشکلات مردم وسط میدان می‌روند. short_url/vdcfjmdyvw6dxja.igiw.html
bayanema.ir/vdcfjmdyvw6dxja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین