تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶
جالب است ۰
زاکانی با اشاره به اخبار منتشره در خصوص چگونگی جراحات شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ توضیحاتی داد.
احتمال قوی خودزنی در بررسی پزشکی قانونی/ زاکانی در انتظار رفع ابهامات پرونده شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹
به گزارش بیان ما ؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه حضور در اجلاس شورای عالی استانها، در جمع خبرنگاران گفت: اگر ثابت شود شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ خودزنی کرده است به بدترین شکل برخورد خواهیم کرد و اگر ثابت نشود از این همکار و حقوق آن و مردم صیانت خواهیم کرد.

https://cdn.yjc.news/files/fa/news/1401/2/22/16046265_387.mp4

پیش از این پزشکی قانونی با ارائه گزارش به دادسرا اعلام کرده بود: با عنایت به شکل و الگوی جراحات و عدم آثار ضرب و جرح و صدمات دفاعی در سایر نواحی (تنه و اندام‌ها) احتمال حدوث در شرایط غیر منازعه (مانند خودزنی) قویا مطرح است.
تازه‌ترین واکنش شهردار تهران به ماجرای جراحات شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ +فیلم
اولین بار خبر جراحت سید جواد هاشمی را عبدالمطهر محمد خانی سخنگوی شهرداری تهران منتشر کرد.
وی با انتشار توئیتی نوشته بود: سید جواد هاشمی شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۹ در هنگام ماموریت مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز با ضربات چاقو از ناحیه سر به شدت مجروح شد. چند روز پیش هم به ماشین وی تیراندازی شده بود. هاشمی در پاکدستی و جدیت در مقابله با فساد از مدیران شاخص شهرداری تهران است. برای سلامتی ایشان دعا کنیم.
ضاربین در محله خلازیر توسط پلیس دستگیر شده‌اند. الحمدالله حال عمومی آقای هاشمی خوب است و آسیب به جمجمه ایشان وارد نشده اما ۲۵ بخیه حاصل جراحات حمله ضاربین با قمه است. ضمناً این شهردار عزیز از رزمندگان مدافع حرم هستند. short_url/vdccp1qsi2bqx08.ala2.html
bayanema.ir/vdccp1qsi2bqx08.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین