تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰
جالب است ۰
رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر برای افراد بالای ۷٠ سال و افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، تزریق نوبت چهارم واکسن کرونا انجام می شود.
۲۶ میلیون نفر دز سوم واکسن کرونا را تزریق نکرده‌اند
به گزارش بیان ما ؛ ابراهیم قادری گفت: در حال حاضر تزریق نوبت چهارم واکسن کرونا فقط برای افراد بالای ۷٠ سال و برخی از افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، بر اساس دستورالعمل های مصوب شده، انجام می شود.
او گفت: متاسفانه یکی از مشکلات ما این است که حدود ۱۴ میلیون نفر از مردم کشورمان هنوز دز اول واکسن کرونا را تزریق نکرده اند و از میان افرادی که نوبت اول واکسن را دریافت کرده اند ، متاسفانه شش میلیون نفر دز دوم واکسن را تلقیح نکرده اند.
به گفته وی در حال حاضر ۲۶ میلیون نفر از مردم دز سوم واکسن کرونا را تزریق نکرده اند. باید واکسیناسیون این افراد تکمیل شود. زمانی تزریق مجدد واکسن کرونا ضروری خواهد بود که یک واکسن بسیار موثر تولید شود.
او گفت: این سوال که آیا همه افراد و گروه های مختلف نیازمند تزریق دز چهارم واکسن هستند، هنوز مشخص نشده است و بررسی های بیشتر در این زمینه انجام خواهد شد. short_url/vdcenx8zejh87ei.b9bj.html
bayanema.ir/vdcenx8zejh87ei.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین