تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹
جالب است ۰
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: آرزو می‌کنم عقلانیت در تصمیم‌گیری حاکم شود و مداخلات بیرون از جامعه فوتبال قطع شود.
صالحی امیری: امیدوارم مداخلات بیرون از جامعه فوتبال قطع شود/ همه تسلیم تصمیم مجمع باشند
به گزارش بیان ما؛ رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک درباره عزل موقت شهاب عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال و مجمع 10 خرداد اظهار داشت: سوال سختی است. از روز اول بنابر توصیه مشاوران و مدیران مان تصمیم گرفتیم وارد فوتبال نشویم اما آرزو می‌کنم عقلانیت در تصمیم‌گیری حاکم شود و مداخلات بیرون از جامعه فوتبال قطع شود. مجمع فدراسیون تنها مرجع صلاحیت‌دار برای تعیین تکلیف فوتبال است. این موضوع ممکن نیست مگر اینکه به عقلانیت و منافع ملی فکر کنیم.
وی افزود: ما در آستانه اعزام به قطر هستیم. فدراسیون فوتبال امروز بیشترین آرامش و ثبات مدیریتی را نیاز دارد. به همین دلیل به عنوان عضو کوچکی از خانواده ورزش تقاضا دارم مجمع براساس اساسنامه مصوب فیفا که مصوب داخل هم هست، در اولین فرصت تشکیل شود و همگان تسلیم تصمیم مجمع شوند. هیچکس مداخله از بیرون را در فوتبال نخواهد پذیرفت.
رئیس کمیته ملی المپیک در گفت و گو با برنامه ورزشگاه اضافه کرد: اعضای مجمع و مدیران فدراسیون فوتبال، انسان‌های شریفی هستند. قهرمانان فوتبال و سرمایه‌های ملی ما هستند. مردم با فوتبال نشاط و شادی را به خانه‌ها می‌برند و به همین دلیل فوتبال باید در وضعیت آرام و باثباتی باشد. لازمه این موضوع هم این است همه حواشی را کنار بگذارند، مداخلات بیرونی قطع و عقلانیت در چارچوب منافع ملی حاکم شود تا مجمع تصمیم بگیرد و همه تسلیم تصمیم مجمع باشند.
  short_url/vdci3paz5t1au52.cbct.html
bayanema.ir/vdci3paz5t1au52.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین