تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳
جالب است ۰
بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی و صادرات جهانی» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.
آغاز به‌کار بیست‌وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران
به گزارش بیان ما؛ در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران که صبح امروز آغاز به کار کرده و تا 26 اردیبهشت ماه 1401 ادامه دارد، بیش از 1200 شرکت حضور دارند و برای جانمایی این شرکت ها حدود 40 هزارمترمربع فضای نمایشگاهی اختصاص داده شده است.
نمایشگاه نفت امسال که مطابق با دوره‌های پیش از شیوع بیماری کرونا اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت، رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.
نمایشگاه امسال با رونق دوباره صنعت نفت، شاهد حضور 44 شرکت خارجی از 11 کشور جهان است.

*بازدید قالیباف از نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
رئیس مجلس شورای اسلامی از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (جمعه، ۲۳ اردیبهشت ماه) به منظور حضور در مراسم افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی وارد محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران شد و پس از افتتاح آن، از سالن‌های نمایشگاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان دستاوردها، تولیدات و پروژه‌های در حال اجرای شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه قرار گرفت.
قالیباف با حضور در غرفه شرکت ملی نفت ایران به صورت وبیناری با مسئولان و کارگران این شرکت در نقاط مختلف کشور ارتباط زنده برقرار کرد و پس از استماع دستاوردها و کارکردهای شرکت‌های تابعه و همچنین دغدغه‌های مطرح شده از اقدامات آن‌ها قدردانی به عمل آورد.
در این بازدید جواد اوجی وزیر نفت، فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی مجلس، علی عسگری مدیرعامل پتروشیمی خلیج فارس، مجتبی توانگر عضو کمیسیون انرژی، محسن خجسته مهر رئیس شرکت ملی نفت ایران، رئیس مجلس شورای اسلامی را همراهی می‌کردند. short_url/vdcb9fb8zrhbgap.uiur.html
bayanema.ir/vdcb9fb8zrhbgap.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین