تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴
جالب است ۰
شورای عالی نقشه‌کشی و ساخت و ساز وابسته به دایره مدنی ارتش رژیم صهیونیستی دیروز (پنجشنبه) طرح ساخت ۴۰۰۰ واحد مسکونی جدید در شهرک‌های صهیونیستی واقع در کرانه باختری را به تصویب رساند.
طرح ساخت ۴هزار واحد مسکونی در کرانه باختری تصویب شد
به گزارش بیان ما؛ شورای عالی نقشه‌کشی و ساخت و ساز وابسته به دایره مدنی ارتش رژیم صهیونیستی دیروز(پنجشنبه)طرح ساخت ۴۰۰۰ واحد مسکونی جدید در شهرک‌های صهیونیستی واقع در کرانه باختری را به تصویب رساند.  
براین اساس قرار است ۱۴۵۲ واحد جدید در شهرک‌های نوکدیم، معالیم ادومیم، کدومیم، دولیو، عمانوئیل، مافو حورون، شعاری تیکفا، الکناه و ناهوت احداث شود.

همچنین ۲۵۳۶ واحد دیگر نیز در شهرک‌های دولیو، معالیم مخماش، شیفوت راحیل، نیریا، عگفات زئیو، افرات، تسوویم، ریواوا، تل منیشه، بیتار عیلیت و کریات اربع ساخته خواهد شد.

این طرح در حالی به تصویب می‌رسد که دولت آمریکا هفته گذشته اعلام کرده بود که شدیدا مخالف توسعه شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد که تصویب این طرح در آستانه سفر جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به فلسطین اشغالی انجام می‌گیرد.
رژیم صهیونیستی سالهاست که بر خلاف قوانین بین المللی و قطعنامه‌های سازمان ملل در حال ساخت و ساز در مناطق اشغالی است و در این راه از هیچ قانونی تبعیت نمی‌کند.
  short_url/vdcizpazzt1auw2.cbct.html
bayanema.ir/vdcizpazzt1auw2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین