تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶
جالب است ۰
به دنبال یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به اردوگاه «جنین» در اراضی اشغالی، میان آن‌ها و فلسطینیان درگیری مسلحانه اتفاق افتاد.
یورش صهیونیست‌ها به اردوگاه «جنین» / وقوع درگیری مسلحانه
به گزارش بیان ما؛ سلسله اقدامات خصمانه و وحشیانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه به اردوگاه جنین در کرانه باختری یورش بردند.

نظامیان صهیونیست پس از یورش به اردوگاه جنین از گلوله‌های جنگی علیه فلسطینیان استفاده کردند. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال یورش وحشیانه صهیونیست‌ها به جنین درگیری‌های مسلحانه‌ای میان آن‌ها با فلسطینیان ساکن اردوگاه رخ داده است.

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که تک تیراندازان صهیونیست، فلسطینیان ساکن اردوگاه جنین را هدف قرار دادند. به دنبال تیراندازی تک تیراندازان، داوود الزبیدی، اسیر آزاد شده فلسطینی به شدت مجروح شد.

آخرین اخبار و گزارش‌ها از اردوگاه جنین این است که شماری از فلسطینیان نیز مجروح شده اند. شاهدان عینی اعلام کردند که صهیونیست‌ها از رسیدن خودرو‌های امدادی به اردوگاه برای انتقال مجروحان به مراکز درمانی، مانع می‌شوند.

در همین حال، شبکه المیادین اعلام کرد که صدای چند انفجار از منطقه‌ای که صهیونیست‌ها در جنین آنجا را مورد حمله قرار دادند به گوش رسیده است. الجزیره اعلام کرد: رژیم صهیونیستی از رهگذر حمله به اردوگاه جنین به دنبال بازداشت دو فلسطینی به نام‌های انس الدبعی و محمود الدبعی است.

در حال حاضر منازل این دو فلسطینی تحت محاصره نیرو‌های اشغالگر صهیونیست درآمده است. صهیونیست‌ها خواستار آن هستند که این دو جوان فلسطینی خود را تسلیم کنند. جوانان فلسطینی، تاکنون مانع از بازداشت انس و محمود الدبعی شده اند. short_url/vdca6en6e49nwm1.k5k4.html
bayanema.ir/vdca6en6e49nwm1.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین