تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲
جالب است ۰
معاون برنامه‌ریزی وزیر جهاد کشاورزی از عرضه 7 هزار تن گوشت مرغ گرم به بازار در شب گذشته خبر داد.
عرضه روزانه 7 هزار تن گوشت مرغ به بازار
به گزارش بیان ما؛ محمد قربانی معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی امروز در ارتباط زنده با خبر بخش ساعت 14 اعلام کرد: از شب گذشته 7 هزار تن مرغ گرم از کشتارگاه‌های کشور به بازار و استان‌ها ارسال شد. همچنین در زمینه تخم‌مرغ کمبودی وجود ندارد.
معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: هر ماه 135 میلیون قطعه جوجه‌ریزی در مرغداری‌های کشور انجام می‌شود که کمبودی در زمینه تولید گوشت مرغ وجود ندارد.
قربانی همچنین در مورد عرضه روغن گفت: 120 هزار تن روغن خوراکی برای تصفیه و بسته‌بندی به کارخانه‌های تولید روغن ارائه شده و با قیمت جدید به بازار عرضه می‌شود.
وی همچنین در مورد اینکه برخی مردم برای خرید روغن به فروشگاه‌های بزرگ هجوم آورده‌اند، گفت: برخی از فروشگاه‌ها غافلگیر شدند و موجودی کالا مانند روغن در برخی فروشگاه‌ها کم شد، بنابراین از شب گذشته سفارش‌گیری جدید ارائه شد و در حال انتقال کالا به فروشگاه‌ها هستیم.
معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی در مورد قیمت کالاهای خوراکی هم گفت: برای این کالاهای خوراکی و اساسی سقف قیمت اعلام کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم کالا به اندازه کافی در دسترس مردم باشد و فروشگاه‌ها موظفند حداکثر در سقف قیمتی کالاها را‌‌‌‌‌‌‌‌ به مردم بفروشند.
قربانی اضافه کرد: اگر قیمت کالا بیشتر از سقف قیمتی باشد مردم می‌توانند به بازرسی وزارت جهاد کشاورزی و یا وزارت صمت به شماره 124 اطلاع دهند و همچنین دفتر بازرسی وزارت جهاد کشاورزی هم به این مسأله ورود می‌کند و گرانفروشان را‌‌‌‌‌‌‌‌ به تعزیرات معرفی می‌کند.
وی این را‌‌‌‌‌‌‌‌ هم گفت که البته تعداد محدودی از فروشگاه‌ها بیش از سقف قیمتی اقدام به عرضه کرده‌اند ولی بیشتر فروشگاه‌ها و اصناف سقف قیمتی را‌‌‌‌‌‌‌‌ رعایت می‌کنند و حتی برخی از فروشگاه‌ها برای رعایت حال مردم کمتر از سقف قیمتی هم کالای خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ ارائه می‌کنند.
  short_url/vdccs1qsp2bqxp8.ala2.html
bayanema.ir/vdccs1qsp2bqxp8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین