تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱
جالب است ۰
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال تدوین نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور هستیم تا دولت فرصت مجددی به خانوارها به منظور ثبت و بروزرسانی اطلاعات اقتصادی جهت دریافت یارانه در نظر بگیرد.
نامه مهم نمایندگان مجلس به رئیسی / فرصت مجدد برای مردم فراهم شود
به گزارش بیان ما؛  محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگوی تلویزیونی با موضوع اصلاح نظام یارانه‌ها اظهار داشت: چند سالی است که سامانه هدفمندی یارانه‌ها بسته بوده و چندین هزار خانوار معطل ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه هستند. به همین دلیل از دولت می‌خواهم اجازه دهد خانواده‌ها در یک بازه زمانی خاص اطلاعات اقتصادی خود را در این سامانه ثبت کرده و به‌روزرسانی کنند تا بتوانند از یارانه برخوردار شوند.
وی افزود: پوشش ۹۰ درصدی مردم برای دریافت یارانه که دولت و شخص رئیس جمهور بر آن تاکید دارد باید عملیاتی شود، البته مدل ارزیابی اقتصادی خانوارها نباید فقط بر اساس منابع بانکی و پول و گردش مالی باشد، بلکه این روش نیازمند اصلاح است.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: نامه‌ای را خطاب به رئیس جمهور در حال آماده‌سازی است تا از دولت بخواهیم فرصت مجددی به خانواده‌ها برای ثبت و به‌روزرسانی اطلاعات اقتصادی‌شان بدهند؛ چراکه تعداد زیادی از خانوارها حق لازم را برای دریافت یارانه دارند اما به دلایل مختلف در طول سال‌های گذشته یارانه به آنها داده نشده است.
  short_url/vdchxxnz623nvmd.tft2.html
bayanema.ir/vdchxxnz623nvmd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین