تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۵
جالب است ۰
مشاور رئیس سازمان سنجش کشور از صدور کارت ورود به جلسه آزمون ارشد در تاریخ ۲۵ اردیبهشت خبر داد.
کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ۲۵ اردیبهشت منتشر می شود
به گزارش بیان ما ؛ علیرضا کریمیان گفت: داوطلبان آزمون ارشد برای شرکت در جلسه امتحان باید از ۲۵ اردیبهشت به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی  https://www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ... و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری و ... از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.
به گفته مشاور رئیس سازمان سنجش، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت برگزار می‌شود و بیش از ۶۴۷ هزار داوطلب متقاضی شرکت در این آزمون هستند.
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان چاپ کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=7658 منتشر شده است و باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند. short_url/vdcbwfb8zrhbgsp.uiur.html
bayanema.ir/vdcbwfb8zrhbgsp.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین