تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶
جالب است ۰
در نشست سران سه قوه به میزبانی مجلس، بر استمرار نظارت دقیق بر بازار کالا‌های ضروری معیشتی و حفظ آرامش معیشتی مردم تاکید شد.
بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح عادلانه‌کردن یارانه‌ها در نشست سران قوا
به گزارش بیان ما ؛ در نشست عصر امروز سران قوا که با حضور سران قوا درمجلس شورای اسلامی برگزار شد، روسای قوای مقننه و قضائیه ضمن تشکر از دولت برای اجرای طرح عادلانه کردن یارانه ها، بر همراهی و همکاری همه دستگاه‌ها با دولت برای اجرای این طرح تاکید کردند.
در این جلسه، سران قوا ضمن بررسی مسائل مربوط به اجری طرح عادلانه کردن یارانه ها، توجه به مسائل مختلف این طرح و رسیدگی به شکایات و مطالبات مردم درباره پرداخت کمک معیشتی به صورت دقیق و در کوتاه‌ترین زمان ممکن را مورد توجه قرار داده و بر برخورد با تخلفات احتمالی در روند توزیع کالا‌های ضروری تاکید کردند.
در این نشست، سران سه قوه همچنین بر توجه به حفظ آرامش معیشتی مردم به عنوان ستون اصلی اجرای این طرح تأکید کردند.
همچنین گفتند: همانگونه که مدیران اجرای طرح پیگیر هستند، باید به نحوی اقدام شود که هم کالا‌ها و اقلام مورد نیاز مردم به موقع در بازار‌های هدف توزیع شود و هم اجرای طرح به گونه‌ای پیش برود که در کوتاه‌ترین زمان، ساختار استفاده از کالابرگ الکترونیکی برای عرضه کالا‌های ضروری به قیمت شهریور ۱۴۰۰ آماده و اجرا شود. short_url/vdci3pazpt1auw2.cbct.html
bayanema.ir/vdci3pazpt1auw2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین