تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱
جالب است ۰
مربی پرتغالی آاس‌رم گفت: از قربانی شدن غیرنظامیان در فلسطین بسیار ناراحت می‌شوم.
مورینیو: از قربانی شدن غیرنظامیان در فلسطین بسیار ناراحت می‌شوم
به گزارش بیان ما؛  ژوزه مورینیو مربی سرشناس و پرتغالی آاس‌رم در بخشی از گفت‌و‌گوی خود با رسانه asport درباره شرایط گرگ‌ها درفصل جاری و آینده رو به جلو تیم صحبت کرد.
وی گفت: به دلیل حضور در اینتر با اتسمفر حاکم بر فوتبال ایتالیا آشنا بودم اما جو حاکم بر شهر رم بسیار متفاوت‌تر از میلان است. بسیار واضح است که از حضور در رم خشنود هستم در سطح خودمان توانسته ایم با ابزارهایی که در اختیار داریم کار را پیش ببریم.
مربی پرتغالی در مورد شرایط زندگی در رم گفت: شما می توانید یک مربی معروف، یک زندگی خوب داشته باشد اما اگر مرد خانواده نباشید هیچ چیز نیستید.
مورینیو در واکنش با جنگ افروزی ها در جهان اظهار داشت: همانطور که از جنگ در آفریقا و فلسطین ناراحت می‌شوم دوست ندارم در اوکراین و دیگر نقاط جهان جنگ باشد. در اصل از قربانی شدن غیرنظامیان در فلسطین بسیار ناراحت می‌شوم. این فقط یک احساس عمیق غم و اندوه است، من همیشه از خودم می‌پرسم چرا و چگونه می‌توانیم این جنگ‌ها را متوقف کنیم؟ اما این فقط احساسات انسانی است. جز این حرفی برای گفتن ندارم.

پیش از این کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، بارها حمایت خود را از حقوق فلسطینی ها اعلام کرده بود. او همچنین جایزه کفش طلا را به بنیاد رئال مادرید اعطا کرد که در یک حراجی برای جمع آوری کمک‌های مالی برای ساخت مدارس در فلسطین هزینه شد.
  short_url/vdchvxnzv23nv-d.tft2.html
bayanema.ir/vdchvxnzv23nv-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین