تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۵
جالب است ۰
هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر ایران با برگزاری 8 بازی پایان یافت.
جنگ نیمکت های آبی به سود سید/ گل گهر در رفسنجان گل کاشت/ فرار تراکتور از اصفهان با کمک داور!
به گزارش بیان ما؛ هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر ایران با برگزاری 8 بازی در شهرهای مختلف ادامه یافت.

در تهران هوادار تیم متحول شده نیم فصل دوم به مصاف فجرسپاسی فانوس بدست رفت. نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد اما در نیمه دوم هوادار به گل برتری رسید تا 3 امتیاز شیرین را کسب کند. فجر نیز با ادامه سریال ناکامی هایش در این بازی یک گام دیگر به سقوط نزدیک شد.
هوادار 1
گل: محمدجواد محمدی (48)

فجرسپاسی صفر
گل:-در مشهد شهر خودرو قعرنشین که تقریبا سقوطش قطعی شده با پیکان مصاف داد. دو تیم در نیمه اول بدون نتیجه به رختکن رفتند اما در نیمه دوم دروازره ها هر کدام یک باز شد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.
شهرخودرو 1
گل: ابوالفضل عکاشه (89)

پیکان 1
گل: ابراهیم صالحی (74)در اراک نبرد آلومینیوم و نفت آبادان با پیش زمینه آبی جذاب بود. حضور دو مربی از مکتب استقلال ویژگی اصلی این بازی به شمار می رفت. بازی با برتری آلومینیوم آغاز شد و میزبان خیلی زود به گل رسید. گلی که نفت آن را زود جبران کرد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند. در نیمه دوم باز هم آلومینیوم تیم برتر بود و گل دوم را به ثمر رساند تا در جنگ نیمکت های آبی رحمتی برنده باشد.
آلومینیوم 2
گل: میلاد فخرالدینی (3) و محمود قائدرحمتی (54)

نفت آبادان 1
گل: رضا جبیره (20)مس تیم متفاوت فصل جاری در رفسنجان به مصاف گل گهر پرستاره امیر قلعه نویی رفت. گل گهر بازی را بهتر آغاز کرد اما از حملاتش نتیجه نگرفت تا دو تیم دست خالی به رختکن بروند. نیمه دوم نیز برتری از آن میهمان بود و گل گهر موفق شد دو باز دروازه میزبان را باز کند. واکنش مس جبران یک گل خرده بود تا تیم امیر قلعه نویی سه امتیاز شیرین از رفسنجان سوغات ببرد.
مس 1
گل: میثم تیموری (84)

گل گهر 2
گل: امین پورعلی (57) و فرشید باقری (75)نفت مسجدسلیمان فانوس به دست در خانه به مصاف نساجی رفت که یک هفته توفانی و پرهیاهو را با اخراج سرمربی خود سپری کرده بود. نساجی امنا بازی را بهتر اغاز کرد و به گل برتری رسید تا نیمه نخست را برنده به رختکن برود. نیمه دوم میزبان که نمی خواست بازنده باشد، جلو کشید و در واپسین ثانیه گل تساوی را به ثمر رساند تا حداقل در خانه بازنده نباشد.
نفت مسجد سلیمان 1
گل: محمدامین اسدی (90+2)

نساجی 1
گل: کریم اسلامی (39)ذوب آهن در فولادشهر تراکتور را ملاقات کرد. در فولادشهر این ذوب آهن بود که تیم برت رزمین بود اگرچه در نیمه نخست اتفاق خاصی رخ نداد. در نیمه دوم برتری ذوب آهن ادامه یافت و این تیم جتی گل برتری را هم به ثمر رساند اما داور در یک تصمیم عجیب آن را مردود اعلام کگرد تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.
ذوب آهن صفر
گل:-

تراکتور صفر
گل:-
short_url/vdcgww9q3ak9z34.rpra.html
bayanema.ir/vdcgww9q3ak9z34.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین