تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۷
جالب است ۰
سرمربی سپاهان گفت: با ریسک بالا بازی کردیم؛ پرسپولیسی ها تمرکز نداشتند و فضاهای خیلی زیادی به ما دادند.
با ریسک بالا بازی کردیم/ پرسپولیسی ها تمرکز نداشتند و فضاهای زیادی به ما دادند
به گزارش بیان ما؛  محرم نویدکیا سرمربی سپاهان پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم ما یک نیمه اول فوق‌العاده خوب داشتیم. پرسپولیس با دو مهاجمی که در زمین گذاشته بود، سعی می‌کرد دفاع ما را تحت فشار قرار دهد، ولی خیلی خوب توانستیم از فضای پشت مهاجمان‌شان صاحب توپ شویم. یک مقدار با ریسک بالا بازی کردیم، آنهم به خاطر نتایجی بود که قبل از شروع دیدارمان فهمیدیم.
وی در ادامه افزود: این شانس آخرمان بود تا خودمان را به رده دوم نزدیک‌تر کنیم. به همین دلیل سعی کردیم با ریسک بالا بازی کنیم و تا آنجایی که می‌شود، از عقب بازی‌سازی کرده و هافبک‌های‌مان را صاحب توپ کردیم. بر همین اساس کمی پاس‌های ریسکی دادیم و خوشبختانه توانستیم از آن استفاده کنیم. در فشارهایی که پرسپولیس وارد می‌کرد، از فضاهای پشت هافبک‌های‌شان تا جایی که امکان داشت، خیلی خوب استفاده کردیم. موقعیت‌های خوبی هم در نیمه اول داشتیم و به گل هم رسیدیم. نیمه دوم در بهترین زمان ممکن به گل دوم رسیدیم که کار را برای‌مان خیلی راحت‌تر کرد. بعد از گل دوم فکر می‌کنم پرسپولیس فضاهای زیادی به ما داد و موقعیت‌های خیلی خیلی خوبی داشتیم که باید گل‌های بعدی را می‌زدیم تا بتوانیم خیال خودمان را راحت کنیم، ولی متأسفانه از موقعیت‌هایی که داشتیم، استفاده نکردیم.
 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر نشان کرد: به همان نسبت پرسپولیس با تعویض‌هایی که انجام داد، سعی کرد از تجمع ما در نیمه زمین خودمان استفاده کند و بتواند از کناره‌های زمین ارسال‌های خوبی داشته باشد. این تیم یکی دو موقعیت خوب هم داشت و به گل هم رسید، اما در ضدحملات فکر می‌کنم موقعیت‌های فوق‌العاده ایده‌آلی برای‌مان به وجود آمد. پرسپولیسی‌ها فضاهای خیلی زیادی به ما دادند، چون حریف با ریسک بسیار زیادی بازی می‌کرد و بدون تمرکز بود و ما باید در ضدحملات از این موقعیت‌های خوبی که داشتیم، بهتر استفاده می‌کردیم. در نهایت برد خیلی خوبی بود و به هواداران‌مان تبریک می‌گویم و دست تک تک بازیکنانم را می‌بوسم، چون واقعاً تلاش کردند. با وجود آنکه اختلاف 5 امتیازی با پرسپولیس داشتیم و امید بازیکنان خیلی کم بود، اما تلاش‌‌شان را به کار گرفته و سعی کردند بازی خوبی انجام دهند.
 
نویدکیا با اشاره به عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه تصریح کرد: تنها نکته منفی بازی عدم حضور تماشاگران بود. واقعاً حیف است در چنین بازی‌های جذابی که پرسپولیس و سپاهان دارند، هواداران در استادیوم نباشند و امشب هم نتوانستند بازی را از نزدیک ببینند. دلم می‌خواست از نیروی انتظامی، مسئولان استان کرمان و باشگاه گل‌گهر و شهر سیرجان تشکر کنم که کمک کردند و هیچ مشکلی در اینجا نداشتیم و با آرامش کارمان را انجام دادیم. فکر می‌کنم وظیفه‌ام بود که از این عزیزان تشکر کنم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا از شرایط میزبانی و زمین مسابقه راضی بود یا نه، گفت: خیلی عالی و خوب بود. زمین خیلی خوب بود و همه چیز ایده‌آل بود. آنها تمام تلاش خود را برای این میزبانی انجام دادند که وظیفه‌ام بود تشکر کنم و این کار را هم انجام دادم.
 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره صحنه مشکوک به پنالتی که با اعتراض سپاهانی‌ها همراه بود، گفت: من هیچ وقت درباره داوری بحث نمی‌کنم. دلم می‌خواهد کارشناسان نظر بدهند که کدام تیم ضرر یا سود کرده است. همیشه دوست داشته‌ام که بحث‌های فنی انجام بدهم و مسائل داوری خیلی برایم مهم نیست. شاید ما در جریان بازی دست بلند کنیم یا مثلاً حس کنیم که پنالتی بوده است، اما اینکه بخواهیم به اینجا بیاییم و در مورد چنین مسائلی بحث کنیم، من خیلی به این موضوعات اعتقادی ندارم.
short_url/vdchxxnzq23nv-d.tft2.html
bayanema.ir/vdchxxnzq23nv-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین