تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷
جالب است ۰
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: براساس قانون رتبه بندی معلمان، افزایش حقوق معلمان حداقل از ۱.۷ میلیون تومان تا ۵.۵ میلیون تومان خواهد بود.
افزایش ۵.۵ میلیون تومانی حقوق معلمان در سال ۱۴۰۱ / مبنای تغییرات از شهریور ۱۴۰۰ است
به گزارش بیان ما؛ علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان اظهارکرد: آیین‌نامه طرح رتبه‌بندی معلمان 23 فروردین تقدیم هیات دولت و از آنجا به کمیسیون عمومی ارجاع شد. همچنین این کمیسیون نیز آیین‌نامه را به دو معاونت برنامه و بودجه و معاونت استخدامی ارجاع داد.
وی افزود: بعد از ابلاغ آیین نامه به آموزش و پرورش توسط هیات دولت، تا اواخر خرداد، رتبه هایی که هیات های ممیزه بر اساس سوابق 830 هزار معلم آماده کرده اند، اعلام خواهد شد. مبلغ قابل پرداخت از 31 شهریور 1400 آغاز می شود. همچنین برای سال 1401 ، مبلغ 38 هزار میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده است.
منادی تصریح کرد: 10 درصد افزایش حقوق برای معلمان اعمال شده است و بعد از اعلام رتبه‌بندی، افزایش حقوق جدید نیز که مجموعا 45 درصد خواهد شد، اعمال می‌شود. بر این اساس افزایش حقوق معلمان حداقل از 1.7 میلیون تومان تا 5.5 میلیون تومان خواهد بود.
  short_url/vdciupaz3t1auv2.cbct.html
bayanema.ir/vdciupaz3t1auv2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین