تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲
جالب است ۰
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: استفاده از بازیکنان جوان ریسک بزرگی بود اما تبعات آن را قبول کردم چراکه هدف ما بازی‌های المپیک است.
با استفاده از بازیکنان جوان ریسک بزرگی کردم/ هدف ما المپیک است
به گزارش بیان ما؛  تیم فوتبال امید ایران که با بازیکنان زیر ۲۱ سال خود راهی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا شده در نخستین دیدار خود برابر قطر به تساوی یک بر یک دست یافت. بازیکنان امید ایران در دومین دیدار خود فردا و از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران به مصاف ترکمنستان می‌روند. شاگردان مهدوی‌کیا در گروه نخست این مسابقات با تیم‌های ازبکستان، ‌قطر و ترکمنستان هم‌گروه هستند. این رقابت‌ها به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود.
 
مهدی مهدوی‌کیا سرمربی تیم امید با اشاره به دیدار دوم تیمش برابر ترکمنستان اظهار داشت: بازی فردا برای ما بسیار مهم و ارزشمند است چرا که در نخستین دیدار خود به تساوی دست یافتیم و باید در این دیدار امتیاز کامل را کسب کنیم.
 
وی ادامه داد: بدون شک بازی سختی پیش روی ما خواهد بود، آنها به خوبی دفاع کرده و از سیستم‌های تدافعی بهره می‌برند. برابر ازبکستان هم با همین شیوه به میدان رفتند و عملکرد خوبی داشتند و در این شرایط گل‌زدن به تیمی مانند ترکمنستان آسان نخواهد بود.
 
سرمربی تیم فوتبال امید ایران تصریح کرد: من بازی ازبکستان را هم دیدم، آنها تیم خوب و جوانی دارند و فکر می‌کنم به غیر از ایران ازبک‌ها و ژاپنی‌ها هم با همین شیوه ما یعنی استفاده از بازیکنان جوان راهی این دوره از رقابت‌ها شده‌اند. به شخصه نگاه و تدبیر تیمی ایران مبتنی بر دیدارهای مهم و بازی‌های المپیک است و من از بازیکنانی استفاده کردم که در دیدارهای بعدی هم بتوانند ما را همراهی کنند. من تبعات این کار را قبول کردم و این در شرایطی است که می‌توانستیم از بازیکنان زیر۲۳سال استفاده کرده و برای قهرمانی راهی این مسابقات شویم اما همانطور که گفتم نگاه ما آماده‌کردن تیمی خوب با هدف حضور در بازی‌های المپیک است.
 
او در خصوص اردویی که در کشور عراق داشت، تاکید کرد: واقعیت این است که تمایلی به بازی با عراق نداشتم چراکه شاید در دور بعدی با آنها هم بازی شویم اما چاره‌ای هم نداشتیم چراکه باید چند دیدار دوستانه را برگزار می‌کردیم. البته آنها میزبانی خیلی خوبی از ما داشتند و تحت فشار تماشاگران آنها به میدان رفتیم و موفق شدیم نقاط ضعف و قوت خودمان را شناسایی کنیم.
  short_url/vdcd5k0fsyt0zz6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcd5k0fsyt0zz6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین