تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶
جالب است ۰
سازمان هواشناسی رگبار باران، رعدوبرق احتمالی و وزش باد شدید موقتی در بخش‌هایی از استان‌های ساحلی خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز و استان‌های غربی کشور را برای روزهای آینده پیش‌بینی کرد.
رگبارهای پراکنده همراه با وزش باد پدیده غالب روزهای آینده
به گزارش بیان ما؛  سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در بخش‌هایی از استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان، زاگرس مرکزی و بخش‌هایی از مرکز، رگبار و رعد و برق و وزش باد همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
در روزهای آینده با تشکیل توده گردوخاک در عراق که از روز گذشته شکل گرفته و نفوذ به استان‌های نوار غربی کشور، خیزش گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در استان‌های نوار غربی زاگرس، مناطق مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز تا فردا ادامه خواهد داشت.
بر اساس گزارش این سازمان، این شرایط در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل به دلیل وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک افزایشی خواهد بود.
آسمان تهران امروز نیمه ابری، در بعد از ظهر ابری گاهی همراه با وزش باد شدید با احتمال رگبار باران و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
بیشینه دمای تهران دیروز ۳۶ درجه بود و امروز نیز مثل روز گذشته ۳۶ درجه خواهد بود. اما دمای هوا در خوزستان و در برخی شهرهای آن نظیر بستان، شوش، صفی آباد دزفول، شوشتر، رامهرمز، آبادان، گتوند و امیدیه نیز در شبانه‌روز گذشته بین ۴۷ تا بیش از ۴۹ درجه بوده است.
همچنین از ظهر امروز تا صبح چهارشنبه مناطق فراساحلی استان‌های گیلان و سواحل مازندران و استان گلستان متلاطم و مواج خواهد بود و ارتفاع موج در فراساحل بین یک تا ۱.۵ متر پیش بینی می‌شود.
  short_url/vdcdxk0f9yt0zx6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdxk0f9yt0zx6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین