تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴
جالب است ۰
ساکنان روستای حامو در حومه قامشلی با کمک ارتش سوریه مانع از ورود نیرو‌های اشغالگر آمریکایی به این روستا شدند و آن‌ها را از منطقه بیرون رانده و اشغالگران را مجبور به بازگشت کردند.
به گزارش بیان ما؛ ساکنان روستای حامو در حومه قامشلی با کمک ارتش سوریه مانع از ورود نیرو‌های اشغالگر آمریکایی به این روستا شدند و آن‌ها را از منطقه بیرون رانده و اشغالگران را مجبور با بازگشت کردند.

برخی از ساکنان این روستا به خبرنگار سانا گفتند: یک ستون از نظامیان آمریکایی متشکل از ۶ خودرو زرهی قصد ورود به روستا با حمایت دو بالگرد اشغالگران را داشت که ساکنان این روستا با کمک نیرو‌های ارتش سوریه به مقابله با آن‌ها پرداختند و اشغالگران را از منطقه بیرون راندند.

منابع سوری اعلام کردند که ساکنان روستا پرچم آمریکا را در مقابل دیدگان آمریکائی‌ها به آتش کشیدند و شعار‌هایی در حمایت از ارتش سوریه و در محکومیت حضور غیرقانونی اشغالگران آمریکایی سر دادند.

ساکنان روستای تل ذهب در حومه شمالی حسکه هم با کمک ارتش سوریه در ماه گذشته میلادی، یک ستون نظامی متعلق به اشغالگران آمریکایی که از سوی خودرو‌های شبه نظامیان قسد وابسته به واشنگت حمایت می‌شد، را از اطراف روستای خود راندند و به آن‌ها اجازه عبور ندادند. short_url/vdcfvtdyjw6dx0a.igiw.html
bayanema.ir/vdcfvtdyjw6dx0a.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین