تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶
جالب است ۰
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: قانون جهش تولید دانش بنیان بسیاری از قوانین پایه‌ای کشور را تغییر می‌دهد و یک جهت گیری مناسب برای سال آینده است.
قانون جهش تولید دانش بنیان بسیاری از قوانین پایه‌ای کشور را تغییر می‌دهد
به گزارش بیان ما؛ سورنا ستاری روز سه شنبه در نشست عرضه اولیه سهام شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی) با تاکید بر این که ایده ها، تفکرات، خلاقیت‌ها و نوآوری قابل قیمت گذاری نیستند، افزود: در سال‌های گذشته یک حرکت و راهی بزرگ را برای ورود نخبگان و فعالان بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، بیوتکنولوژی، نانو، سلول‌های بنیادی برای بروز خلاقیت‌ها باز کردیم.

وی در این نشست که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد به ابلاغ قانون جهش تولید دانش بنیان در اردیبهشت ماه از سوی رییس جمهور اشاره و تاکید کرد: این قانون یک تغییر نگرش و تغییر فرهنگ در اقتصاد کشور محسوب می‌شود.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوربه همه مسوولان و فعالان اقتصادی توصیه کرد که قانون جهش تولید دانش بنیان را مطالعه کنند چراکه این قانون بسیاری از قوانین پایه‌ای کشور را تغییر می‌دهد و یک جهت گیری را برای سال آینده کشور محسوب می‌شود.

ستاری همچنین به ورود شرکت تپسی به بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: حضور این شرکت یک تغییر دیدگاه در اقتصاد ایران است که شرکت‌هایی بدون دارایی فیزیکی قیمت‌گذاری و وارد بازار سرمایه شوند.

وی یادآور شد: در حال ورود به فضای جدیدی هستیم و بسیاری از استارتاپ‌ها به زودی در سایر حوزه‌ها وارد بازار سرمایه می‌شوند و تپسی یک انگیزه برای ورود آن‌ها است.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور تاکید کرد:️ تغییر فرهنگ، روش و نگرش به سادگی رخ نمی‌دهد و ورود امروز شرکت تپسی به بازار سرمایه اتفاق بزرگی است که فرابورس و سازمان بورس آن را رقم زد.

ستاری افزود: شرکت تپسی می‌تواند انگیزه‌ای برای همه کارآفرینان کشور و حتی خارج از کشور باشد، آن‌ها آمدند شرکت راه اندازی کردند و بچه‌های این سرزمین را سر و کار بردند، همه در کشور برای رسیدن به این مرحله هزینه پرداخت کرده ایم و باید به این توجه کنیم که پیشرفت در واقع یک مبارزه است و همه با هم باید برای موفقیت تلاش کنیم. short_url/vdcgtn9qxak9zu4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgtn9qxak9zu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین