تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹
جالب است ۰
میراسماعیل صدیق گفت: به اصناف و فروشندگان البسه اعلام شده تا درخصوص اصلاح مانتوهای جلوباز (بدون دکمه) و جمع آوری و عدم عرضه مانتوهای کوتاه (بالاتر از زانو) اقدام کنند.
فروشگاه های عرضه کننده مانتوی جلو باز در کرج پلمب می شوند
به گزارش بیان ما؛ میراسماعیل صدیق رئیس اتحادیه پوشاک کرج با اشاره به ممنوعیت فروش مانتوهای جلوباز،   گفت: طی هفته پیش رو طرح بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی آغاز و فروشگاه های متخلف پلمب می شوند.
صدیق افزود: بر اساس مصوبه ستاد عفاف و حجاب وزارت کشور، عرضه مانتوهای جلوباز که عمدتا به صورت قاچاق وارد کشور می شوند ممنوع است چرا که تنها هدف آنها تهدید کیان خانواده های ایرانی خواهد بود. 
 
وی با اشاره به جمع آوری البسه مغایر با عرف جامعه اسلامی در کرج، اظهار داشت: تشویق بانوان به استفاده از پوشش مناسب، نیازمند ارائه لباس های ارزان و شکیل است و در دسترس قرار داشتن آن در دستور کار اتحادیه می باشد.
 
صدیق تصریح کرد: اتحادیه پوشاک آمادگی دارد مراکز عرضه پوشاک حجاب را دایر کند چرا که فروشگاه های غیرمجاز زیرزمینی اصلی ترین مراکر عرضه البسه قاچاق بوده و دسترسی بازرسان اتحادیه به مزون های خانگی و پنهانی دشوار است.
 
وی با اشاره به اینکه در صورت اطلاع از فروشگاه های غیرمجاز، به اداره اماکن معرفی می شوند، گفت: به اصناف و فروشندگان البسه اعلام شده تا درخصوص اصلاح مانتوهای جلوباز (بدون دکمه) و جمع آوری و عدم عرضه مانتوهای کوتاه (بالاتر از زانو) اقدام کنند.
 
صدیق در خاتمه خاطرنشان داشت: به زودی مراکز عرضه ارزان و باکیفیت فروشگاه های حجاب و عفاف از طریق رسانه های استان البرز و در صورت همکاری سایر نهادها از طریق تابلوهای تبلیغاتی شهر به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
short_url/vdceen8zvjh87oi.b9bj.html
bayanema.ir/vdceen8zvjh87oi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما