کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون اجرایی رئیس جمهور:

طرح‌های نیمه تمام جنوب شرق استان تهران تا ۲ ماه دیگر فعال می‌شوند

28 خرداد 1401 ساعت 15:46

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با دستوراتی که رئیس جمهور صادر کردند پروژه‌های نیمه تمام جنوب شرق استان تهران تا ۲ ماه دیگر فعال می‌شوند.


به گزارش بیان ما ؛ صولت مرتضوی در حاشیه سفر رئیس جمهور به شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران، درجمع خبرنگاران گفت: رئیس جمهور در این سفر از تعدادی از طرح‌های عمرانی نیمه تمام از جمله هزار واحد مسکونی بازدید کرد. این واحد‌های مسکونی مشکلات اداری داشتند که رئیس جمهور مقرر کرد که وزارت راه و شهرسازی مسکن را از بانک مرکزی خریداری کند و در اختیار مردم قرار دهد.
مرتضوی گفت: از سوی دیگر در خصوص اجرای نهضت ملی مسکن نیز دستوراتی صادر کرد. در خصوص پروژه نیمه تمام قطار شهری ورامین پس از بازدید، رئیس جمهور دستور تسریع در عملیات اجرایی آن را صادر کرد.
مرتضوی به بازدید رئیس جمهور از ۲ پروژه مسکن مهر اشاره و گفت: دستورات لازم در این زمینه نیز صادر شد تا با پیگیری لازم، موانع اداری برطرف و در آینده نزدیک برای با جلب همکاری پیمانکارانی خوب، عملیات عمرانی فعال شود.
معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اینکه عمده مشکلات این پروژه ها، تامین منابع مالی بود، گفت: آقای رئیس جمهور دستور دادند و پیش بینی منابع شده است.
وی از رسانه‌ها خواست تا در کنار بازدید مستمر و متوالی مسئولان، طی ۳۰ تا ۴۵ روز آینده بازدید میدانی از روند اجرای پروژه‌ها داشته باشند و به مردم گزارش دهند.


کد مطلب: 105995

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/105995/طرح-های-نیمه-تمام-جنوب-شرق-استان-تهران-۲-ماه-دیگر-فعال-می-شوند

بيان ما
  https://www.bayanema.ir