تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۴
جالب است ۰
کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، نحوه انتخاب ملی پوشان در اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم را اعلام کرد.
نحوه مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام شد
به گزارش بیان ما؛  جلسه‌ای با حضور محمد بنا سرمربی، کادر فنی و مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی تشکیل و پس از تبادل نظرات تصیمات ذیل جهت شرکت کشتی گیران در رقابت‌های کشور‌های اسلامی و قهرمانی جهان در صربستان گرفته شد.
۱- با توجه به برگزاری پنج مرحله از چرخه‌ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی (قهرمانی کشور، انتخابی جام تختی، رقابت‌های بین المللی جام تختی، قهرمانی آسیا، تورنمنت قزاقستان) در خصوص وزن ۶۰ کیلوگرم مقرر گردید در تاریخ ۱۹ تیرماه در ششمین مرحله از چرخه‌ی انتخابی، مسابقه بین علیرضا نجاتی و مهدی محسن نژاد با ۲ کیلوگرم با شرایط زیر برگزار گردد.
الف) با توجه به اینکه مهدی محسن نژاد دارای یک پیروزی مقابل نجاتی در جام تختی می‌باشد، در صورتی که به یک پیروزی دست یابد، بعنوان نفر برتر شناخته می‌شود.
ب) نجاتی برای ملی پوش شدن باید ۲ پیروزی مقابل محسن نژاد بدست آورد.
۲- با توجه به برگزاری پنج مرحله از چرخه‌ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، در خصوص وزن ۱۳۰ کیلوگرم مقرر گردید در تاریخ ۱۹ تیرماه در ششمین مرحله از چرخه انتخابی، مسابقه بین امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی برگزار شود.
الف) با توجه به پیروزی امین میرزازاده در رقابت‌های بین المللی تورلیخانوف قزاقستان مقابل یوسفی، در صورتی که وی به یک به پیروزی برسد، بعنوان نفر برتر شناخته می‌شود.
ب) یوسفی برای ملی پوش شدن باید ۲ پیروزی مقابل میرزازاده بدست آورد.
  short_url/vdcjamevouqeyyz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjamevouqeyyz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما