تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸
جالب است ۱
محمدصادق اکبری از دستگیری ۱۲۰ نفر از اعضای یک تور گردشگری غیرمجاز در شهرستان نکا خبر داد و گفت: دستگاه قضا با افرادی که توجهی به ارزش‌های اخلاقی، فرهنگ بومی منطقه‌ای و اصول گردشگری ندارند، برخورد قانونی انجام می‌دهد.
دستگیری ۱۲۰ نفر از اعضای یک پارتی شیطان‌پرستی در جنگل‌های مازندران
به گزارش بیان ما؛ حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری صبح امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری ۱۲۰ نفر از اعضای یک تور گردشگری غیرمجاز در شهرستان نکا خبر داد و گفت: مردم استان مازندران، مردمانی شهید پرور، ولایی و پایبند به ارزش‌های اسلامی هستند.

وی افزود: توقع مردم استان  حفظ شعائر و ارزش‌های اسلامی و مبارزه با هرگونه هنجارشکنی و قانون‌گریزی است؛ براین اساس دادگستری استان در خصوص شناسایی و برخورد با ریشه‌های ترویج ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه کمک و یاور دستگاه‌های مرتبط است.

رئیس کل دادگستری مازندران خاطر نشان کرد: ساماندهی تورهای گردشگری در دستور کار معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان  قرار داشته و اعضای این تور در جنگل «پی‌رجه» نکا با نصب بنرهای شیطان‌پرستی و اعمال مجرمانه‌ای از قبیل شرب خمر، روابط نامشروع، رقص مختلط، کشف حجاب، دیگر موارد خلاف شرع و قانون داشتند و توسط پلیس امنیت اخلاقی دستگیر و پرونده‌ قضائی در این ارتباط تشکیل شده است.

وی تاکید کرد: دستگاه قضا با افرادی که بدون توجه به ارزش‌های اخلاقی، فرهنگ بومی منطقه‌ای و اصول گردشگری به دنبال ابتذال در قالب اجرای این تورها باشند برخورد قانونی انجام می‌دهد. short_url/vdcgq39qzak9zq4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgq39qzak9zq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین