تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳
جالب است ۰
جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در واکنش به جنایت ترور یک شهروند فلسطینی در «قلقیلیه»، اعلام کرد: تا زمانی که جنایات صهیونیست‌ها ادامه داشته باشد، این رژیم رنگ آرامش و امنیت را به خود نخواهد دید.
رژیم صهیونیستی رنگ ثبات و آرامش را به خود نخواهد دید
به گزارش بیان ما؛ جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با صدور بیانیه‌ای اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن شهروند فلسطینی در منطقه القلقیلیه واقع در کرانه باختری را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، جنبش مقاومت اسلامی حماس در این خصوص اعلام کرده است: هدف قرار دادن فلسطینیان به وسیله گلوله‌های جنگی، ریختن خون آنها، عدم توجه به قوانین بین المللی و نادیده گرفتن اصول حقوق بشری، جملگی مواردی هستند که لزوم تشدید مواجهه با صهیونیست‌ها را بیش از پیش گوشزد می‌کند.

این جنبش عنوان کرده است: در سایه گسترده‌تر شدن دامه مقاومت در کرانه باختری و قدس اشغالی، دشمن صهیونیستی امروز در حالتی از سردرگمی به سر می‌برد. این رژیم در شکستن اراده و مقاومت ملت فلسطین متحمل شکست شده است.

جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه بیانیه خود آورده است: تا زمانی که سلسله جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین ادامه داشته باشد، این رژیم رنگِ آرامش و امنیت را به خود نخواهد دید. انقلابیون فلسطینی با اشغالگران در تمامی نقاط مقابله می‌کنند تا بتوانند حقوق خود را به طور کامل از آن بازپس گیرند.

پیش از این، جنبش جهاد اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن «احمد غانم» شهروند فلسطینی در استان قلقیلیه واقع در کرانه باختری، اعلام کرد: اقدام صهیونیست‌ها در کرانه باختری، جنایتکارانه بود.

این جنبش در ادامه بیانیه خود آورده است: رژیم صهیونیستی بدون کوچکترین ملاحظات انسانی، هیچگونه ارزشی برای غیرنظامیان قائل نیست و آن‌ها را هدف قرار می‌دهد. این نشان دهنده سیاست تروریستیِ این رژیم اشغالگر است short_url/vdcbf0b8frhbg8p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbf0b8frhbg8p.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین