تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵
جالب است ۰
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی گفت: با توجه به گرمای هوا، قیمت ۶۶ قلم میوه، صیفی و فرنگی جات نسبت به هفته گذشته کاهش یافت.
قیمت ۶۶ قلم میوه و صیفی ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان شد
به گزارش بیان ما ؛ آقای مصطفی دارایی نژاد گفت: قیمت کنونی میوه، صیفی و فرنگی جات ناشی از گرمای هوا نسبت به هفته گذشته ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش داشته است.
او قیمت هر کیلو آلبالو را ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان، گیلاس را ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان، انگور یاقوتی را ۴۰ هزارتومان، هلو را ۸ تا ۲۰ هزارتومان، شلیل را ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان و زردآلو را ۱۵ تا ۵۰ هزار تومان اعلام کرد.
محصول قیمت هر کیلوگرم
آلبالو ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان
گیلاس ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان
هلو ۸ تا ۲۰ هزار تومان
شلیل  ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان
زردآلو ۱۵ تا ۵۰ هزار تومان
موز ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان
انبه ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان
آقای دارایی نژاد می گوید: هم اکنون هر کیلو گوجه سبز با نرخ ۱۰ تا ۲۵ هزار تومان، توت فرنگی ۱۵ تا ۴۰ هزار تومان، آلو قطره طلا ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان، سیب گلاب ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان، انجیر ۲۵ تا ۶۰ هزار تومان، خیار ۴ تا ۱۰ هزار تومان، خربزه ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان، ملون ۸ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان و طالبی ۷ تا ۱۱ هزار تومان در میدان مرکزی و با احتساب حداکثر ۳۵ درصد سود در خرده فروشی ها عرضه می شود.
محصول قیمت هر کیلوگرم
انگور یاقوتی ۴۰ هزار تومان
آلو قطره طلا ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان
سیب گلاب ۱۵ تا ۳۰ هزار تومان
گوجه سبز ۱۰ تا ۲۵ هزار تومان
توت فرنگی  ۱۵ تا ۴۰ هزار تومان
انجیر ۲۵ تا ۶۰ هزار تومان
خیار ۴ تا ۱۰ هزار تومان
ملون ۸ هزار و ۵۰۰ تا ۱۰ هزار تومان
خربزه ۱۰ تا ۱۳ هزار تومان
طالبی ۷ تا ۱۱ هزار تومان
رئیس اتحادیه بافروشان گفت: با توجه به گرمای هوا و فراوانی عرضه پیش بینی می شود که قیمت میوه از هفته آینده ۱۵ درصد کاهش یابد.
گزارش های میدانی حاکی از آن است که قیمت هر کیلو خیار ۱۲ تا ۲۰ هزار تومان، هلو ۲۵ تا ۴۸ هزار تومان، شلیل ۳۵ تا ۶۵ هزار تومان، زردآلو ۴۵ تا ۶۵ هزار تومان، توت فرنگی ۴۰ تا ۹۰ هزار تومان، آلبالو ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان، گیلاس ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان، انگور یاقوتی ۶۰ تا ۹۰ هزار تومان، خربزه ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان، هندوانه ۶ تا ۹ هزار تومان، طالبی ۱۱ تا ۱۶ هزار تومان و ملون ۱۳ تا ۱۸ هزار تومان است.
رئیس اتحادیه بارفروشان اذعان می کند که قیمت کنونی هر کیلو موز ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان، انبه ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان و هر کارتن آناناس ۷۵۰ هزار تومان است که با افزایش ۲ برابری عرضه این اقلام به دنبال تنظیم بازار هستیم و با ورود یک کشتی آناناس پیش بینی می شود که قیمت این محصول در هفته آینده کاهش یابد. همچنین در خصوص میوه های داخلی هم به سبب تنوع محصول مشکلی نداریم. short_url/vdciqqazyt1auz2.cbct.html
bayanema.ir/vdciqqazyt1auz2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما