تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱
جالب است ۰
تیم ملی والیبال کشورمان در جریان هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ در چهار رقابت حاضر خواهد شد.
مصاف شاگردان عطایی با غول‌های والیبال جهان در هفته دوم
به گزارش بیان ما ؛ هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ از فردا (سه شنبه ۳۱ خرداد ماه) به میزبانی همزمان دو کشور بلغارستان و فیلیپین آغاز خواهد شد. تیم‌های بلغارستان، برزیل، آمریکا، کانادا، استرالیا، لهستان، صربستان  همگروه‌های کشورمان در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال هستند.
شاگردان عطایی در نخستین دیدارشان از هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال باید به مصاف تیم ملی بلغارستان بروند. تیمی که تا پایان هفته نخست این رقابت‌ها بردی را در کارنامه خود ثبت نکرده است و با دو امتیاز در رده پانزدهم این رقابت شانزده تیمی قراردارد. تیم ملی والیبال کشورمان هم البته در هفته نخست این رقابت‌ها نتایج خوبی را کسب نکرد و شاید رقابت برابر این تیم و کسب نتیجه برد دوباره تیم ملی والیبال ایران را امیدوار به حضور در جمع تیم‌های برتر این رقابت کند. تیم ملی والیبال در هفته نخست استرالیا و چین را برد، اما برابر تیم‌های ملی هلند و ژاپن شکست خورد تا فقط ۶ امتیاز را از هفته نخست بدست آورد و در رده یازدهم این رقابت قرار گیرد.
مصاف شاگردان عطایی با غول‌های والیبال جهان در هفته دوم

مصاف برابر غول‌ها در هفته دوم 

تیم ملی پس از رقابت برابر تیم ملی والیبال بلغارستان باید به مصاف تیم ایالات متحده آمریکا برود که با ۴ برد در هفته نخست و کسب ۱۱ امتیاز صدرنشین فعلی این رقابت هاست. همچنین پس از این رقابت باید به مصاف تیم ملی والیبال برزیل برود که پرافتخار‌ترین تیم والیبال در رقابت‌های جهانی و لیگ ملت‌ها است. برزیلی‌ها در هفته نخست دو برد بیشتر کسب نکردند و در رده هشتم جدول قرار دارند. اما پس از این دو دیدار نفس گیر تیم ملی والیبال باید به مصاف کانادا برود که فقط یک برد کسب کرده و با دو امتیاز در رده چهاردهم قراردارد.
مصاف شاگردان عطایی با غول‌های والیبال جهان در هفته دوم

ترکیب تیم ملی والیبال در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال

شاگردان عطایی قرار است تا با تیم ۱۴ نفره محمدطاهر وادی، علی رمضانی، امیرحسین توخته، محراب ملکی‌سرخی، اسماعیل مسافر، بردیا سعادت، امیررضا سرلک، امین اسماعیل‌نژاد، مرتضی شریفی، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال حاضر شوند.

برنامه هفته دوم

برنامه کامل دیدار‌های تیم ملی والیبال ایران در هفته دوم لیگ ملت‌ها به وقت تهران به شرح زیر است:
سه‌شنبه ۳۱ خرداد
ایران – بلغارستان؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه
پنج‌شنبه دوم تیر
ایران - آمریکا؛ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه
جمعه سوم تیر
ایران – برزیل؛ ساعت ۱۸
شنبه چهارم تیر
ایران – کانادا؛ ساعت ۱۵ short_url/vdccmeqsx2bqxs8.ala2.html
bayanema.ir/vdccmeqsx2bqxs8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما