تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵
جالب است ۰
در پایان مسابقات قهرمانی آسیا سرمربی تیم ملی ژیمناستیک ایران بلافاصله از سمت خود کنار گذاشته شد.
برکناری سرمربی تیم ملی ژیمناستیک در جلسه کمیته فنی/ صدور حکم فوری در غیاب متهم!
به گزارش بیان ما؛  مسابقات ژیمناستیک قهرمانی آسیا ظرف هفته گذشته و هفته جاری در دوحه قطر برگزار شد. تیم ملی ژیمناستیک هنری ایران نیز بعد از 2 سال دوری از رقابتهای بین المللی بواسطه پاندمی کرونا، با ترکیب سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، مهدی الفتی، مهدی احمد کهنی و ایمان خاموشی در این مسابقات شرکت کرد.
تیم ایران در این رقابتها نتیجه نسبتا قابل قبولی گرفت و توسط مهدی احمد کهنی به مدال نقره در ماده سه وسیله رسید تا سهمیه مسابقات جهانی انگلیس را کسب کند.
سعیدرضا کیخا کاپیتان تیم ملی ژیمناستیک به رتبه هفتم بسنده کرد. تیم ژیمناستیک هنری ایران نیز در جایگاه هفتم آسیا قرار گرفت. شاید با توجه به اعتبار و کیفیت کیخا انتظار نتیجه بهتری از این ژیمناست باسابقه ایران می رفت اما در کل نتیجه ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا با توجه به شرایط موجود و دوری 2 ساله قابل قبول به نظر می رسید.
بعد از بازگشت کادر فنی و تیم ژیمناستیک ایران، کمیته فنی فدراسیون از رضا خیرخواه برای حضور در این کمیته دعوت به‌عمل آورد اما گویا وی به دلیل خستگی سفر و اردوی ممتد 50 روزه پیش از رقابتها ترجیح داد در این جلسه حضور پیدا نکرده و در یک فرصت مناسب تر به فدراسیون برود. بعد از این اتفاق و عدم حضور وی در این جلسه، کمیته فنی با بررسی نتایج تیم ملی ژیمناستیک ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا در تصمیمی عجیب خیرخواه را برکنار کرد و حتی به وی فرصت دفاع و ارائه توضیحات را نداد!
کسب سومین مدال نقره تاریخ ژیمناستیک ایران در قهرمانی آسیا و سهمیه جهانی با واکنش عجیب مسوولان فدراسیون روبرو شد و گفته می شود فدراسیون به دنبال گزینه جدیدی برای هدایت تیم است.
  short_url/vdcbw0b8wrhbg8p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbw0b8wrhbg8p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما