تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹
جالب است ۰
کمیته ملی المپیک با ارسال نامه ای به مدیر کل پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی خواستار بررسی مجدد حضور تیم ملی هندبال بانوان ایران در این بازیها شد.
به گزارش بیان ما؛ به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ دکتر سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک با ارسال نامه‌ای به پروفسور دکتر حلیث یونس ارونس مدیر کل پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی قونیه ۲۰۲۱، خواستار بررسی مجدد حضور تیم هندبال بانوان ایران در این رویداد شد.  

رئیس کمیته ملی المپیک در این نامه با اشاره به حضور مستمر بانوان هندبالیست کشور ایران در اردو ها‌ی آماده سازی و تورنمنت‌های مختلف به منظور ارتقای رنکینگ  IHF  و حضور در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشور‌های اسلامی خواستار اعلام معیار‌های انتخاب تیم‌های هندبال بانوان در این رویداد و عدم انتخاب تیم ملی هندبال بانوان ایران شد.

دکتر صاحی امیری در این نامه به تاکید بر اینکه تیم هندبال بانوان ایران در حالی  در لیست تیم‌های منتخب اعلام نشده است که به لحاظ رنکینگ IHF  از تیم‌های معرفی شده در جایگاه بالاتری قرار دارد و این در حالی است که تیم‌های ملی هندبال بانوان و آقایان ایران در موقع مقرر اقدام به ثبت نام اولیه کرده اند، خواستار توضیحات بیشتر درخصوص عدم انتخاب تیم هندبال بانوان در این دوره از بازی‌ها شد. short_url/vdcdn90fnyt0zf6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdn90fnyt0zf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما