تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱
جالب است ۰
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: با این شرایط نتیجه گرفتن تیم ملی در بازی‌های بزرگ اصلاً منطقی نیست.
چرا باید سرمربی تیم ملی فوتبال را تغییر بدهیم؟/ انتظار نتیجه‌گرفتن در جام جهانی منطقی نیست!
به گزارش بیان ما؛ سردار آزمون، مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال بایرلورکوزن آلمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم. شک نکنید که ما بازیکنان یک درصد هم کم‌کاری نخواهیم کرد. از وزارت ورزش و فدراسیون تقاضا می‌کنیم که کامل از ما حمایت کنند، چون یک اردو دیگر بی.شتر در پیش نداریم. شرایط باید خوب پیش برود تا بتوانیم مقابل تیم‌های بزرگ با اعتماد به نفس بالا حضور پیدا کنیم.

وی پیرامون تغییر سرمربی تیم ملی بیان داشت: چرا باید سرمربی را تغییر دهیم؟ من واقعاً این صحبت‌ها را متوجه نمی‌شوم. الان وقت حمایت است و تنها یک اردوی دیگر در پیش داریم. شما فکر می‌کنید اگر گواردیولا را هم بیاوریم بتواند کار خاصی انجام دهد؟ اول از همه فدراسیون باید بازیکنان را حمایت کند و بازی‌های دوستانه خیلی خوبی تدارک ببیند، نه تغییر سرمربی. این موضوع را برای بار هزارم اعلام می‌کنم که در هیچ جای دنیا سرمربی نمی‌رود با کشورهای دیگر مذاکره کرده و قرارداد امضا کند. این موضوع وظیفه فدراسیون است.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران عنوان داشت: کنار گذاشتن سرمربی در شرایط کنونی خیلی بد است و کار ما را دشوار می‌کند. این که او توانسته رکورد را جابه‌جا کند یعنی قابلیت‌هایی دارد. هر زمانی که اسکوچیچ حمایت شده نتایج خوبی گرفته، هر زمانی که هم از تیم ملی و سرمربی آن انتقاد شده متاسفانه نتایج خوبی کسب نشده. بهتر است کمی در کنار بازیکنان باشید. از گفتن حرف‌های تکراری خسته شده‌ام. من از همه فقط توقع حمایت دارم، نه برکناری سردار آزمون و طارمی و اسکوچیچ.

آزمون درباره پیش‌بینی‌اش از بازی‌های تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ تصریح داشت: مقابل بحرین و لبنان بازی نداریم؛ باید مقابل تیم‌های بزرگ دنیا قرار بگیریم. اگر خودمان باشیم و از تیم ملی حمایت شود، می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم. اگر ۵۰ درصد حمایت‌های گذشته را حالا می‌دیدم، الان محکم‌تر صحبت می‌کردم اما الان سخت است. من نمی‌توانم به مردم دروغ بگویم. به سجادی هم رک و راست گفتم من نمی‌توانم حرفی بزنم که مردم را گول بزنم. کار برای تیم ملی دشوار است و با این شرایط نتیجه گرفتن تیم ملی در بازی‌های بزرگ اصلاً منطقی نیست.

بازیکن تیم بایرلورکوزن خاطرنشان ساخت: فوتبال برد و باخت دارد. من اصلاً از باختن نمی‌ترسم. این قدر شکست‌های بد را تجربه کرده‌ام که شاید هیچ وقت دیده‌ هم نشود. به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی اعتماد کامل دارم و قطعاً برای گرفتن بهترین نتیجه وارد زمین خواهیم شد.

وی در این باره که آیا در حضور قربان بردی‌اف در باشگاه تراکتور نقش داشته، گفت: نمی‌توانم به یک مربی بزرگ توصیه کنم که فلان کار را انجام دهد و فلان کار را انجام ندهد. می‌دانم حالا اگر خدایی ناکرده تراکتور نتیجه نگیرد می‌خواهند همه چیز را به گردن من بیاندازند. بردیف چند سوال از من پرسید و من هم جز خوبیِ تراکتور چیزی به او نگفتم. من به او نگفته‌ام که فلان مربی را جذب کن، چون من در آن حد و اندازه‌ها نیستم. اگر هم چنین کاری کرده‌ام مثل مردم می‌گفتم که این کار را کرده‌ام. او از من خواست چند بازیکن را به او معرفی کنم که من هم همین کار را کردم، اما تصمیم اول و آخر را خودش خواهد گرفت. بازیکنانی که من معرفی کردم هم جز بهترین‌های لیگ برتر و تیم ملی ایران هستند. short_url/vdccseqsp2bqxi8.ala2.html
bayanema.ir/vdccseqsp2bqxi8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما