کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

هدف اساسی و غیرقابل تغییر نظام، حفظ امنیت و منافع ملی است

31 خرداد 1401 ساعت 16:21

سرلشکر صفوی گفت: هدف اساسی و غیر قابل تغییر هر نظام حفظ امنیت و منافع ملی و ارزش‌هاست که در معرض توطئه‌ها و کینه‌توزی‌های دشمنان قرار دارد.


به گزارش بیان ما ؛ مشاور فرمانده کل قوا و نخستین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران در آیین گرامیداشت سی‌امین سالگرد صدور فرمان تأسیس قرارگاه ثارالله تهران از سوی فرمانده کل قوا آیت ‌الله خامنه‌ای و تجلیل از خانواده‌های شهدای این قرارگاه گفت: ایمان بیاوریم به حکمت و دوراندیشی رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی که از سال ۶۹ فرمودند حفاظت سرزمینی تهران بر عهده سپاه است و در ادامه در سال ۷۱ فرمان تشکیل قرارگاه ثارالله را صادر کردند.
وی افزود: از سال ۷۱ به بعد سپاه و قرارگاه ثارالله مسئولیت صیانت از امنیت تهران را عهده‌دار شدند.
سرلشکر صفوی گفت: هدف اساسی و غیر قابل تغییر هر نظام و دولت مردم‌پایه حفظ امنیت ملی، منافع ملی و ارزش‌هاست و این هدف اساسی در معرض توطئه‌ها و کینه‌توزی‌های دشمنان قرار دارد.
وی از قرارگاه ثارالله تهران به‌عنوان یکی ازمهم‌ترین قرارگاه‌های سپاه نام برد و گفت: رسالت مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسداری از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اولین و مهم‌ترین مأموریت آن حفظ و صیانت از مردم، جامعه، سرزمین و مرکزیت نظام است و قرارگاه ثارالله باید امنیت پایدار مردمی را در استان تهران برقرار کند.


کد مطلب: 106266

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/106266/هدف-اساسی-غیرقابل-تغییر-نظام-حفظ-امنیت-منافع-ملی

بيان ما
  https://www.bayanema.ir