کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رهبر انقلاب: اساتید بسیجی در همه زمینه‌ها پیشران باشند

31 خرداد 1401 ساعت 16:23

آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه‌ها فرمودند: فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست، شما می‌توانید در همه زمینه‌ها پیشران باشید.


به گزارش بیان ما ؛ رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به نشست بسیج اساتید کشور تاکید کردند: علم نافع و پیشرفته اساتید چه در موضوعات راهبردی و اساسی و چه در مسائل نقد و کاربردی نیاز حتمی و فوری کشور است.
متن پیام رهبر انقلاب که از سوی حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در آیین گرامیداشت روز بسیج اساتید کشور قرائت شد، به شرح زیر است:
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
 الحمدلله و الصلاه علی رسول الله و علی آله الاطهار
به استادان بسیجی دانشگاه و اجتماع آنان در روز ملی بسیج اساتید سلام و درود می فرستم و یاد دانشمند مجاهد شهید مصطفی چمران و دیگر شهدای دانشگاه را عزیز و گرامی می دارم.
سایه مبارک استاد متعهد و متدین و مجاهد بر سر دانشگاه کشور یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی و نوید‌دهنده سرافرازی و رستگاری آینده ملت ایران است. علم نافع و پیشرفته شما چه در موضوعات راهبردی و اساسی و چه در مسائل نقد و کاربردی نیاز حتمی و فوری کشور است.
فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست پیشرفت علمی، نوآوری در ماهیت دانش و زبان آن، آمیختن آموزش با اخلاق و تربیت نفسانی، همت به دوگانه فراگیری تازه‌های علمی و اجتهاد و تولید علم و وظایف دیگری از این قبیل نیز در زمره مسئولیت‌های استاد علم است و شما بسیجیان عزیز در همه این زمینه ها می توانید پیشتاز و پیشران باشید.
توفیقات شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
سید علی خامنه ای
گفتنی است مراسم گرامیداشت بسیج اساتید صبح امروز سه شنبه (31 خردادماه) با حضور اساتید بسیجی دانشگاه‌ها در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.


کد مطلب: 106267

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/106267/رهبر-انقلاب-اساتید-بسیجی-همه-زمینه-ها-پیشران-باشند

بيان ما
  https://www.bayanema.ir