تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸
جالب است ۰
جزئیات آزمون عملی رشته­ های هنر و علوم ورزشی در کنکور سراسری اعلام شد.
اعلام جزئیات آزمون عملی رشته­‌های هنر و علوم ورزشی در کنکور
به گزارش بیان ما ؛ داوطلبان گروه آزمایشی هنر در ۱۲ رشته­ و سایر داوطلبان علاقه‌مند به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی برای شرکت در آزمون عملی باید در زمان دریافت کارت کنکور ۱۴۰۱ هزینه آزمون را پرداخت کنند.
آزمون عمومی و اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی کنکور سراسری در روزهای ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ تیر در ۴۱۷ شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار خواهد شد.
آزمون گروه آزمایشی هنر صبح چهارشنبه ۸ تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی و آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه ۹ تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه ۱۰ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی صبح شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ برگزار می شود.
داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به ۱۲ رشته اعلامی به منظور شرکت در آزمون عملی باید برای انتخاب حداکثر دو مجموعه از رشته‌های تحصیلی و منحصراً به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۵ تیر همزمان با پرینت کارت تا روز شنبه ۱۱ تیر از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
رشته های هنری دارای آزمون عملی در کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ شامل: «نقاشی، ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی لباس و آموزش هنر»، «طراحی صنعتی»، «ادبیات نمایشی»، «مجسمه‌سازی»، «موسیقی ایرانی»، «موسیقی جهانی»، «کتابت و نگارگری»، «آهنگسازی»، «بازیگری»، «طراحی صحنه»، «نمایش عروسکی» و «عکاسی» هستند.
پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به صورت متمرکز و با شرایط خاص انجام می شود. داوطلبانی که اقدام به انتخاب ۱ مجموعه از مجموعه رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر برای شرکت در آزمون عملی می‌کنند باید مبلغ ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال (معادل ۲۲۵ هزار تومان) بابت هزینه آزمون عملی به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، در روزهای ۵ تا ۱۱ تیر در سایت سازمان سنجش پرداخت کنند.
داوطلبان در صورتی که داوطلب و علاقه مند به شرکت در آزمون عملی ۲ مجموعه از مجموعه های گروه آزمایشی هنر هستند باید مبلغ ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال (معادل ۴۵۰ هزار تومان) به صورت اینترنتی پرداخت کنند.
عدم پرداخت هزینه آزمون رشته های تحصیلی عملی در تاریخ تعیین شده، به منزله عدم امکان پذیرش آنان در این رشته‌ها خواهد بود.
داوطلبان لازم است برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون رشته‌های اعلام شده، به اطلاعیه‌ سازمان سنجش در روز چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ مراجعه کنند.
داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده اقدام کرده و ثانیاً در جلسه آزمون گروه آزمایشی هنر که در روز چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ برگزار می شود، حاضر باشند.
همچنین داوطلبان هریک از گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه مندی به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی باید برای انتخاب مورد مربوط منحصراً به صورت اینترنتی همزمان با پرینت کارت از روز یکشنبه ۵ تیر تا شنبه ۱۱ تیر از طریق سایت سازمان سنجش افدام کنند.
با توجه به این که پذیرش دانشجو در این رشته در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به صورت متمرکز با شرایط خاص انجام می شود، داوطلبانی که برای انتخاب مورد مربوط اقدام کرده اند باید مبلغ یک میلیون و ۵۰ هزار ریال (معادل ۱۰۵ هزار تومان) به صورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند.
داوطلبان برای اطلاع از روزهای برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی به اطلاعیه‌ سازمان سنجش در روز چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱ مراجعه کنند.
داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولاً نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده اقدام کرده و ثانیاً در جلسه آزمون یکی از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی و علوم تجربی که در روزهای پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ تیر برگزار می شود، حاضر باشند. short_url/vdcivqaz5t1aur2.cbct.html
bayanema.ir/vdcivqaz5t1aur2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین