تاریخ انتشار : ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶
جالب است ۰
سرلشکر سلامی گفت: عبور موفق از جنگ ‌اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی آب و برق است.
سپاه امسال به ۸ هزار روستا آبرسانی می‌کند
به گزارش بیان ما ؛ فرمانده کل سپاه پاسداران  صبح امروز در آیین آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی مصرف آب و برق که با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و جمعی از فرماندهان و مسئولین در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، اظهار داشت: این که در جنگ اقتصادی قرار داریم واقعیتی پذیرفته شده است، از این رو ادراک‌ ما از شرایطی که در آن هستیم بیانگر قرار داشتن در این جنگ آنهم با تمام مشخصاتی که برای یک جنگ متصور باشد، است.
وی افزود: ‌جنگ ها با هر ماهیتی ‌که تحمیل می‌شوند هدف شان شکستن اراده طرف مقابل است و امروز ما در یک‌تهاجم اقتصادی از سوی دشمن قرار داریم .
سرلشکر سلامی تصریح کرد: هر چند این تحریم ها تاکنون موجب رویش های ارزشمند برای گسستن ‌تمام بندهای وابستگی از بیگانگان شده است لذا از آنجایی که ‌ما در حصر و جنگ ‌اقتصادی هستیم این‌ ‌کشور باید قادر باشد با استفاده از منابع داخلی استمرار حیات و استقلال خود را تداوم بخشد.
وی افزود: عبور موفق از جنگ ‌اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی آب و برق است البته در صرفه جویی همیشه برداشتن بار اضافی مدنظر است؛ کشوری که می خواهد پیشرفت کند لازمه آن برخورداری از آب است به همین جهت هیچ‌ کس حق ندارد سرمایه های خود را با مصرف بیهوده هدر دهد.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه امسال ۸ هزار روستا توسط سپاه آب رسانی خواهد شد، افزود: سپاه همواره اهل عمل است لذا در اجرای مصرف بهینه انرژی نیز ‌مصمم است زیرا بدین ‌وسیله تلاش داریم توطئه های شوم دشمن در سیاه نمایی در حوزه آب و برق را شکست دهیم و از زحمات کسانی که در سرما و گرما تلاش می کنند تا انرژی در دسترس همگان قرار گیرد، قدردانی کنیم. short_url/vdcjtmevhuqeytz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjtmevhuqeytz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین