کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

درخشش برند ایرانی در لیگ ملت های والیبال و احیا غرور ملی

2 تير 1401 ساعت 17:57

حضور یک برند ایرانی در لیگ ملت های والیبال موفقیتی جدید برای ورزش و اقتصاد ایران در یک رویداد بین المللی با حضور برندهای مطرح دنیاست.


به گزارش بیان ما؛  هفته دوم لیگ ملت های والیبال در شرایطی برای تیم ملی ایران آغاز شده که شاگردان بهروز عطایی با چهره ای جدید و بدون بازیکنان صاحب نام و باتجربه در این دوره حضور یافته اند.
در کنار حضور تیم ملی والیبال در این مسابقات، یک برند ایرانی توانسته است در میان برندهای مطرح دنیا حضور پیدا کند و کنار زمین یارو و یاور ورزش و تیم ملی والیبال ایران باشد.
در شرایطی که حضور در رویداد بزرگی مثل لیگ ملت های والیبال سخت و دشوار است شرکت «غنچه» به عنوان یک برند قدیمی و باتجربه ایرانی توانسته است حضور در خشانی در جمع حامیان مالی لیگ ملت ها داشته باشد و باعث افتخار و غرور ملی ورزش و اقتصاد ورزش ایران شود.
ملی پوشان ایران که جوانانی شایسته و آینده دار هستند با حضور یک برند ایرانی در کنار زمین به دنبال کسب موفقیت های بیشتر خواهند بود.
این برند باتجربه و قدیمی که مردم ایران خاطرات زیادی با آن دارند توانسته است در عرصه بین المللی به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند و با حضور در لیگ ملت ها اعتبار تازه ای را برای خود رقم بزند که همین امر می تواند به الگویی مناسب برای سایر شرکت ها و برندها تبدیل شود تا در عرصه بین المللی حضور پیدا کنند.
 


کد مطلب: 106457

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/106457/درخشش-برند-ایرانی-لیگ-ملت-های-والیبال-احیا-غرور-ملی

بيان ما
  https://www.bayanema.ir