تاریخ انتشار : ۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶
جالب است ۰
تیم ملی والیبال کشورمان مقابل آمریکا به پیروزی دست یافت.
شکست سنگین یانکی‌های بی‌شکست مقابل والیبالیست‌های ایرانی/ کار بزرگ شاگردان عطایی در دیدار حساس
به گزارش بیان ما؛  تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی از هفته دوم لیگ ملت‌های 2022 از ساعت 21:30 امروز پنج‌شنبه 2 تیر 1401 در صوفیه به مصاف تیم ملی آمریکا، تنها تیم بدون شکست VNL رفت و با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.
 
بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی ایران برای شروع بازی از طاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) استفاده کرد.
 
تیم ایران در ست نخست با ارائه یک بازی کم اشتباه و دیدنی، موفق به پیروزی 25 بر 18 مقابل حریف قدرتمند خود شد. آمریکایی‌ها در این ست، دو برابر شاگردان عطایی مرتکب اشتباه شدند و 2 سرویس بدون بازگشت امیرحسین اسفندیار، تاثیر قابل ملاحظه‌ای در ثبت پیروزی در ست نخست داشت.
 
بازی منطقی و کم اشتباه ایران در ست دوم هم ادامه داشت و اسپکرهای آمریکا در این ست تا حدی توسط مدافعان ایران، کنترل شدند. کلید برتری ایران در این ست، دریافت‌های عبادی‌پور و اسفندیار بود که توپ‌های خوبی را برای بازیسازی وادی مهیا کردند. فشار تیم آمریکا با سرویس‌های این تیم روی تیم ایران بیشتر شد و آنها را به جریان بازی برگرداند. دو تیم تا امتیاز 27 در این ست مساوی پیش رفتند اما هوشیاری وادی در تشخیص خطای اسپکر تیم ملی آمریکا، نتیجه این ست را 29 بر 27 به سود ایران رقم زد. 
 
باری دلچسب تیم ملی ایران  در ست سوم هم ادامه داشت و البته اختلاف امتیاز دو تیم در این ست هرگز زیاد نشد. تیم ایران در ست سوم هم 27  بر 25 برنده شد تا روحیه و انرژی مضاعفی که لازمه ادامه کار بود به مجموعه والیبال ایران تزریق شود.
 
تیم ملی والیبال ایران در پایان دیدار با آمریکا 46 امتیاز از حمله، 6 امتیاز از دفاع، 5 امتیاز مستقیم از سرویس و 24 امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. تیم ملی آمریکا نیز 42 امتیاز از حمله، 4 امتیاز از دفاع روی تور، 3 امتیاز سرویس و 21 امتیاز از اشتباهات تیم ایران کسب کرد.
short_url/vdchq-nzi23nvkd.tft2.html
bayanema.ir/vdchq-nzi23nvkd.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین