تاریخ انتشار : ۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹
جالب است ۰
نظامیان رژیم صهیونیستی یک نوجوان فلسطینی ساکن کرانه باختری را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.
شهادت نوجوان 16 ساله فلسطینی به دست صهیونیست‌ها
به گزارش بیان ما؛  بامداد امروز (شنبه) شهادت یک نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شهر «سلواد» در رام‌الله اعلام شد.
بر اساس گزارش خبرگزاری «معا»، «عبدالله محمد حماد» که به شدت زخمی بود توسط صهیونیست‌ها بازداشت و سپس شهادت وی اعلام شد.
 
اخیرا یک فلسطینی دیگر به نام «احمد سلیم غانم» در نابلس کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.
 
رسانه‌‌های فلسطینی، جمعه گذشته نیز از شهادت سه فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در «جنین» واقع در شمال کرانه باختری اشغالی خبر دادند.
 
وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای تعداد شهدا را سه نفر اعلام کرد و افزود که هشت نفر دیگر به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جنین مجروح شده‌اند.
 
همچنین، گزارش سالانه «التجمع الوطنی لأسر شهداء فلسطین» (انجمن ملی خانواده‌های شهدای فلسطین) نشان می‌دهد که در سال گذشته میلادی ۳۵۷ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.
 
«محمد صبیحات» دبیر کل این انجمن می‌گوید که بر اساس تحقیقات میدانی و بررسی‌های انجام شده در استان‌های مختلف، همه این شهدا از ابتدای سال 2021 تا آخرین روز همین سال میلادی به شهاده رسیده‌اند.
 
بنابر گزارش وبگاه «عرب ۴۸»، ۱۹ درصد این شهدا را زنان فلسطینی تشکیل می‌دهند که از زمان اشغال فلسطین در سال ۱۹۴۸، این رقم بی‌سابقه است.
 
در این گزارش با اشاره به اینکه ۲۲ درصد این شهدا را کودکان تشکیل می‌دهند، آمده است که سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت‌های رژیم صهیونیستی، این رژیم را برای ارتکاب جنایت بیشتر علیه فرزندان ملت فلسطین ترغیب کرده است.
short_url/vdcds90ffyt0zk6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcds90ffyt0zk6.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین